Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri leborotváln...

Szerintetek megéri leborotválni a lábam?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy alapvetően szerencsésnek mondhatom magam, mert egész világos színű a szőröm, az egészen napbarnított bőrömhöz képest. Így távolabbról egyáltalán nem látszik, közelről viszont igen.


És most meg itt a nyár. És szeretek hordani szoknyát, ruhácskát, rövidnadrágot + ott a strandolás is. És nem akarom hogy észrevegyék h szőrös a lábam. XD


De azt meg nem akarom hogy aztán mindig borotválni kelljen, mert erősebb, sötétebb és vastagabb nő vissza...


Mit csinálják?


2016. máj. 31. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Epiláld/Gyantáztasd
2016. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha zavar szőrteleníts.De semmiképpen ne borotvával. Vegyél gyantát vagy epilátort mert úgy kb max két hétig ki tudod vele húzni, míg borotvával csinálhatod három naponta,
2016. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem erősödik a borotvától.

És mindenképp szedd le, látszik hogy szőrös, hiába világos.

2016. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne szedd le ha nem látszik. Senki nem bámulja a lábad közelről. És a gyanta/epilátor után már nem az elvékonyodott kivilágosodott szőr fog visszanőni, hanem eredeti, ami nagy eséllyel erősebb, sötétebb.
2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A napfényben a világos szőr is látszik lábon. Nem olyan feltűnő és nem tűnik olyan ápolatlannak mint a fekete de akkor is az az igényes ha eltávolítod. Nyugodtan borotváld nem lesz tőle sem erősebb sem sötétebb. Én kb egy éve váltottam epilátorról borotvára, féltem én is de semmivel sem változott
2016. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!