Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotvalom a szemoldokom...

Ha leborotvalom a szemoldokom (fogadasbol) mennyi ido alatt no vissza?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Én szedem a szemöldökömet és kb 4-5 naponta kell de ugye ez borotva az 1-2 nap múlva látszódni fog de csak amolyan pontokban :/ úgy hogy teljesen vissza nőjön szerintem kell 2-3 het de az argánolajtol jobban nő. Patikában lehet kapni de tudomásom szerint hashajto mellékhatasa lehet.
2016. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Első válaszoló..

1. Az nem argán, hanem ricinusolaj, amiről beszélni akarsz, az növeszt.

2. Ne nevettess, külső használattól miért kapna hasmenést? Nem inni kell, csak felkenni, előbb nézz utána, aztán osztogass tanácsokat.


Kérdező, muszáj ezt? Szerintem is kell 2-3 hét, hogy visszanőjön, legalább.

2016. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem biztos hogy belemegyek akkor mert csak beszeltunk rola de gondolom nagyon hulyen nezne ki es 3 het az sok.. Addig kb nem is mutatkozhatnek :D
2016. jún. 5. 22:56
 4/6 anonim válasza:

Most nem azért, de akkora ökrök vagytok :D

Ha le akarod borotválni, érdemes számolni azzal, hogy úgy fogsz kinézni,mint egy béka, legalábbis szokatlan lesz a külsőd. A naptárban ellenőrizd, hogy a jövő hónapban nem kell-e emberek közé menned. Érdemes számolni azzal is, hogy a borotválás erősíti a szőrt, vagyis lehet, hogy több szál is jól láthatóvá válhat, ami eddig nem okozott gondot. (Egy ismerősöm anno megcsinálta, és azóta is jár a kozmetikushoz, mert nem bírja magának rendbe szedni). Szóval csak óvatosan :)

2016. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szobeli erettsegin biztosan jo benyomast keltenek a tanaroknak :D
2016. jún. 5. 23:01
 6/6 anonim válasza:
2016. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!