Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom megmenteni a hajam?

Hogyan tudom megmenteni a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2015. Augusztusaban szoke melirt rakattam a hajamba, majd utana az egesz hajam elkezdtem szokiteni es jelenleg mar marekszamra hullik a hajam, nem tudom fesulni es ugy kb minden baja van :D! Az eredeti hajszinem sotet barna. Nagyon szeretem a szoket, de szeretnem vissza a regi egeszseges, tokeletes hajam. Mit kezdjek vele? megoldhato, hogy szoke maradjak, de egeszseges haju? ha vissza festem akkor feleslegesen szokitettem 6honapon keresztul, jelenleg platina szoke vagyok, de mar a hajam tenyleg olyan szinten roncsonlt, hogy a hamvasito se a sarga reszt szivja ki a hajambol, hanem konkretan befogja a hajam es nagyon nehezen tudom kiszedni :/. mi a legjobb megoldas?

2016. júl. 1. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ez tényleg kérdés?

Kezdésnek egy kis hangulatot csinálnék.

Én eredeti szőke vagyok és világ életemben gyűlöltem a hajam,az egyik legrosszabb hajszín,mert rengeteg sztereotípia társul hozzá,gyerekként jó volt tudatosulni vele,hogy a hajszínem alapján lehetek buta,csinibaba,vagy prosti de normális okos nő az nem.

És csak hogy fokozzuk a mai napig kapom a szőkés vicceket,beszólásokat,pedig diplomám van és kényesen ügyelek arra,hogy még véletlenül se legyek túl lányos,mert senki nem vesz komolyan.

Most hogy tisztáztuk,hogy szőkének lenni nem poén,már visszafestheted/lenövesztheted a hajadat,ha csak nem akarsz kopasz lenni,mert a festék még mindig egy erős vegyszer,ami károsítja a szervezeted és ezen egy balzsam se segít.

2016. júl. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehet együtt a kettő, ha hajas vitaminokkal tömöd magad, és megszerzed a számodra legmegfelelőbb sampont és balzsamot.
2016. júl. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biovanne szépségvitamin az egyetlen, ami elmúlasztotta a hajhullásom. Minden más "csodatermék" ment a kukába, nem használtak.

Vegyél argánolajat, az majd rendberakja. Minden hajmosás után vidd fel, nem kell kimosni.

Illetve nem ártana beszerezni egy jobb minőségű hajpakolást, amit minden hajmosás után használsz (alfaparf, Kérastase).

2016. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :). (mentek a zold kezek:3) Nem tudom mit tegyek, most probalom magamnak elmagyarazni, hogy a leheto legtobbet vagatok, beszerzem az olajat es a pakolast amit mondtatok es vissza festem a hajam eredetire :D
2016. júl. 1. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Olajos pakolások sokat segítenek a látványon,tapintáson.
2016. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!