Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni tartós kék...

Hol lehet kapni tartós kék hajfestéket?

Figyelt kérdés

Igen! Tudom! Magyarországon valószínűleg nem lehet kapni, ha lehet is nem túl tartósat. (De ha valaki tud még is ilyen helyet megköszönném nyugodtan írja csak le.) Online, külföldről beszerezhető is tökéletes lenne, csak megbízható legyen. Egyébként festett vörös a hajam.(Rezes ahogy a fodrászom mondjaxD) Mennyire fogná be a kék hajfesték? Mindenképp ki kell szőkíteni? Kinek milyen tapasztalatai vannak a kék hajfestékkel kapcsolatban?

Válaszaitokat előre köszönöm:)



#kék #hajfestés #hajfesték #Tartós kék hajfesték
2016. júl. 19. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Tartós kék festék nem létezik, vörösre kenve meg f.s színe lesz.
2016. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlságosan érted ezt a hajfestés témát, már ne haragudj. A feltételezés, hogy van tartós kék hajfesték oké, de amúgy nem tudok róla, csak színezőről. Max ilyen kékes fekete, de élénk kék nem. A vörösre kenve meg lilás-barnás foltos lenne, mindenképpen le kell szőkíteni előtte, szinte fehérre. Kérdezd a fodrászod, ő ismeri a hajad állapotát.
2016. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, rohadtul nem értek a hajas témához :D Egyébként meg nem egy embernek színes a haja(kék, zöld) akiknek tartósan meg is marad. Persze lehet hogy többsz9r kell festeni de nem jön ki 2 mosás után.
2016. júl. 19. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:

10 éve kék a hajam, ha lenne tartós festék, tudnék róla. De mivel nincs, marad a 2-3 heti színfrissítés.

Első voltam

2016. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. két évig volt kék hajam, előtte rózsaszín, piros és utána fehér, tehát tudom miről beszélek. Három hajmosásonként festettem, hogy élénk maradjon. :) Második voltam.
2016. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akiknek mindig színes a haja az kb 2-3 mosás után színezi. Azért olyan. Tartós nincs ilyen színekből, külföldön sem, mert nem lehet gyártani tartósra extrém színt.

Legjobb színező szerintem a Directions és Manic Panic. És fehér hajon lesz kék a kék, vörös hajon teljesen más színe lenne, mivel keveredne a saját hajszíneddel. Barnás-lilás eredménye lenne... nem valami nyerő szín.

2016. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!