Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozzam fel anyának...

Hogyan hozzam fel anyának hogy kék hajat szeretnek? Ha nem engedi hogy puhítsam meg? 15/f

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy nem fogod tudni :D oszinte legyek? Nincs gyerekem de en sem engednem a gyereknek hogy kek hajjal flangaljon az utcan :D foleg h 15 vagy! :D

Persze nincs gyerekem es en is ilyen furi vagyok nekem meg rozsaszin is volt a hajam meg szines meg minden de nem engednem en sem a sajat gyerekemnek :D

Ennek csak egy modja van! Meg csinaltatod es 3 nap utan el fogadjak! :D

2016. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy normális tartós festékkel akarod-e befesteni, sampomnal, ami az első hajmosásnál lejön, vagy spray-el , ami 20-30 hajmosás között jön le(nem tudom már pontosan)
2016. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat olyan szinezovel ami le jon kb 20 mosas utan...
2016. júl. 26. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerjük anyukádat nem tudjuk hogy szigorú e vagy nem.Pl az én anyukám nagyon engedékeny szóval 14 évesen már megengedte hogy befessem a hajam tartós festékkel de nem kékre😂
2016. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

masodik valaszolo vagyok, akkor szerinte biztos megengedik, 1-2 honapon belul ugyis lejon....nekem is most pont ombre haj lett csinaltatva hogy a en hajam szoke az also resze meg rozsaszin

13/L

2016. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Anya, szeretném színezővel befesteni a hajam" És elmagyarázod neki hogy ez kijön, meg minden.
2016. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Mutasd meg neki a videót, ha ilyen szexi leszel kék hajjal akkor megengedi, sőt, más színű nem is lehetsz soha többé. :Đ

2016. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pinkpancser ***** válasza:
Szólsz, hogy szeretnél egy másik árnyalatot. Utána meg megmondod, hogy véletlenül kékre sikerült :)
2016. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!