Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akar nőni a hajam, mit...

Nem akar nőni a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki volt szőkítve, azóta visszafestettem levágattam a töredezett végeket, kenem argánolajjal meg pakolásokkal de semmi, 4-5 hónapja egy millimétert se nőtt hosszban, a tövén láttam hogy nőtt, szóval maga a növekedés meg van de a hosszán ez egyáltalán nem látszik, pedig nem töredezett meg semmi.
2016. júl. 26. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idő kellhet mire rendbe jön vitaminokkal tápláld kivülről is (főleg B vitaminnal) én ajánlanám a ricinus és a jojoba olajat is ha még nem használtad és ha vitamin tablettákat meg sok répát, banánt stb eszel meg sok fehérjét az is segíthet :) 18L
2016. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha látszik a lenövés, de a hossza nem változott akkor csak az a probléma hogy letörik, hiába nem látod. Milyen fajta argánolajat használsz?

Ajánlom a DM sajátmárkás termékét, a Hair vital komplexet. Sokaknak bevált és elég olcsó. Emellett figyelj a helyes táplálkozásra.

2016. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajad nő és letörik, max nem látod. Nem mindig látható a töredezés. Akkor jön helyre amikor a szőkített rész majd lenő, vagy levágatod teljesen... szerintem az teljesen tönkre lehet menve, ez a gond.
2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj a levágatom teljesen kb férfi frizurát jelent szóval akkor inkább az első opció.
2016. júl. 26. 22:11
 5/5 anonim válasza:

Valószínű azért van mert a szőkítéssel megváltoztatod a hajad szerkezetét mert az behatol a pigmentekig és azokat változtatja ezért nagyon károsíthatja a hajat,főleg azoknak akiknek vékonyszálú és hajlamos a töredezésre.Ilyenkor vágatni kell,ha nem is sokat de valamennyit kell mindenképp,megértem ha nem szeretnéd mivel én szabályosan rettegek az ollótól. Sok A és B vitamin..a B7 vitamin fontos ez a töredezett hajvégek ellen vagy megakadályozásában segít,megtalálható a tojásban.C vitamin..ez a növekedést segíti ami azért lenne jó neked( nem tudom növeszted e) mert ha nő(amit persze csak akkor tud ha nem törött annyira a vége,mert jelentősen lassíthatja a növekedést a törés) szóval ha nő akkor tudsz többet vágatni anélkül hogy úgy néznél ki mint egy férfi.a C vitamin megtalálható pl a narancsban,eperben,paprikában..vannak hajnövesztő vitaminok amik tényleg beválnak pl magichair ami egy drágább fajta viszont Dorina Marbleous youtube on most nemrég tett fel egy videót amiben beszél egy másik ilyen hajvitaminról de lejjebb írok még róla..érdemes youtube on megnézni Csivettka hajról szóló videóit ha jól tudom 2 van neki és Dorina Marbleous nak is vannak hajas videói amik hasznosak lehetnek (neki nem biztos h így kell írni a nevét><) és ők mindketten magyar videósok..amit kihagytam még az a hajpakolás heti 1 kéne a hajnak ilyet sokat találsz a neten ha beírod hogy hajpakolás és ami fontos az a balzsam használata..ez azért fontos mert a sampon "felnyitja" a hajat vagyis az úgynevezett kutikulákat és a balzsam ezeket visszazárja ezáltal csökkenti a további károsodás lehetőségét..huh írtam egy fél novellát azért remélem segítettem ha kérdésed van írj(akár privátban,ott talán még észre is veszem😂) és mégegyszer bocsi hogy ilyen hosszú lett vagy helyesírási hiba van,de késő van meg siettem na😂

14/L

2016. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!