Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növesztem a hajamat felül, na...

Növesztem a hajamat felül, na ugye oldalt levágatom géppel de eddig jobbra volt fésülve úgy vágattam, de most balra fésülöm és így néha furán áll vagy akk is furán állna ha balra vágattom? Ha megyek fodrászhoz igazitson rajta?

Figyelt kérdés
Mert ugye növesztem és nem akarom hogy sokat vágjon belőle meg nem is tudom hogy van -e értelme hogy igazit rajta vagy nem? Mennyi idő amég kb olyan hosszú lesz mint Jb-nek ha most a szemem aljáig ér?válszokat előre is köszi normális válaszokat pls

2016. júl. 28. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mer nem tudom,
2016. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most akk mi van?
2016. júl. 28. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom. Fuss neki a fogalmazásnak még egyszer, és tedd fel újra a kérdést.
2016. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mind1 a kérdès az lenne hogy ha növesztem a hajamat van értelme igazítani hogy jól nézzen ki vagy nincs? És mennyi idő amég kb az álam alljáig ér ha most a szemem aljáig ér?
2016. júl. 29. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!