Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos hajápoló termékek,...

Kallos hajápoló termékek, javítanak a vastagszálú száraz élettelen hajon?

Figyelt kérdés

Még ilyen termékeket nem használtam. A hajam nagyon élettelen, olyan száraz és drót tapintású+ dús.


Olyan hajápolót szeretnélk ami kicsit felpuhítaná,és selymesebb lenne a hajam.

Tudnátok ajánlani a Kallos termékek közül ilyen funkciójó hajápolót?


[link]

Ezt valaki már használta? Vélemény?


Köszi!!



2016. aug. 15. 11:24
 1/3 anonim válasza:
Kallos jázmin illatú hajpakolás(Sok féle van,de a jázminos a leghatásosabb) Fodrászkellék üzletben vettem,és van még nagyon sok otthon elkészíthető hajpakolás,ha gondolod írhatok néhányat ami bevált
2016. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kallos Latte pakolás ami mindig helyretette a szőkített hajam, szóval azt ajánlom, mindig csodás puha lesz utána.

Amit te linkeltél az egy szilikonkészítmény, a hajon nem segít a szilikon.

2016. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szilikonmentes termékeket használj! Sürgősen felejtsd el a gagyi kallos termékeket. Egy olcsó, használhatatlan, minőségtelen. Az olaj ami puhit de a fejtetőre ne kenj mert hamar zsirossá teszi. Én a helyedbe fodrászkellékesnél vásárolnék Loreál terméket vagy valami professzionálisat. Rendelhetsz a fodrásztól is. A tömegcikkek sosem azt nyújtják mint amit vársz. Legjobb termékek egyike: Mátrix
2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!