Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj van a hajammal?

Nagy baj van a hajammal?

Figyelt kérdés
Nehány hete észrevettem, hogy elől nagyon viszket a fejborom amit miután megvakartam bepirosodott. Az elmúlt es most szinten a homlokom menten oldalt jelent meg két kisebb foltba. H&S sampont használok mar vagy 3,5 éve, egy heten 3-szor mosok hajat amit szaritok. Fiú vagyok es a hajam az egyik legféltettebb kincsem de most rettentően meg vagyok ijedve...

2016. szept. 2. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hogy viszket? száraz és azért vagy olyan, mint mikor egy csípés viszket?

ha megnézed a fejbőröd, nincs rajta semmi fura (azon kívül, hogy vakarás után piros)?

nem korpás kicsit?


sok oka lehet, hogy miért viszket

akár egyszerűen az, hogy túl száraz a bőröd, ilyen nekem is szokott lenni néha, ezt könnyű megoldani

de ha úgy érzed, hogy ez komolyabb, akkor lehet érdemesebb lenne elmenni bőrgyógyászhoz

2016. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Borgyogyasz? O tud biztos megoldast. De en elgondolkoznek a samponvaltason is hatha csak "megunta" a fejborod.
2016. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
olyan mint mikor megcsíp egy szúnyog például, es igen egy kicsit korpás is aztán miután vakartam lejött egy kis korpa es bepirosodott
2016. szept. 2. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:

H&S pl az én fejbőröm nagyon nem bírta. 2 hasznlat után dobtam.

Nekem egy időszakba kiszáradt a bőröm s azért viszketett, testápolóztam hajmosás előtt s úgy mostam utána hajat. (baba termékkel mosok hajat- sőt letojom hogy sampon e vagy tusfürdő xD aminek jó az illata><)

Mondjuk az én fejbőröm kissé az is terheli, hogy fenekemig érő hajam van s pl egy copf vagy konty súlya "tépi a hajat".

2016. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom de mar az előbb elkezdtem sírni, 19 évesen amit meg kis koromba se csináltam... Megpróbálom amit mondtatok. A szüleim szerint lehet a hajszaritoval égetem meg, mert szerintük hasonlított a múltkori vörös folt egeshez.
2016. szept. 2. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Vakarás után nekem is piros ahol megvakartam és a korpásodást se tudom véglegesen megszüntetni, kicsit néha viszket is, de szárazság kivételével nincs baj vele.

Általában napközben mosok hajat és hagyom magától megszáradni, néha szárítok rajta. A sok szárítás nem tesz jót neki.

2016. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem a homlokom tetején a hajam vonalánal látszik. Értem csak mivel fiú vagyok ha nem szárítom akkor nem áll sehogy sem. Lattam valami képeket is a neten, meg, hogy ki hullik, én ha megkopaszodnek belehalnek de legalábbis biztos belebetegednek ennyi idősen. Egesz este sírtam 😢
2016. szept. 2. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem baj a szárítás csak nem kell túlzásba vinni, lehetőleg ne nagyon melegítsd a fejbőröd.

Amúgy ennyitől nem fogsz megkopaszodni(azért a foltot nézesd meg bőrgyógyásszal), nekem is ilyesmi tüneteim vannak, meg néha több néha kevesebb haj jön ki mosáskor de már derékig-csípőig érő göndör hajam van (én is fiú vagyok).

2016. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fejbőröm sem bírja már azt a fajta sampont,pedig sokéig használtam.Utoljára annyira viszketett a fejem tőle,mintha tetves lettem volna.Le is cseréltem és azóta nincs ilyen gondom :)
2016. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es milyenre cserélted le? Le fogom én is most már.
2016. szept. 4. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!