Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem a korom miatt hajlamos...

Nekem a korom miatt hajlamos hajam zsírosodásra, viszont nem nagyon töredezik a vége én csak gyorsabban akarom növeszteni de azt el akarom kerülni, hogy még zsírosabb legyen. Elég lesz a Ricinus olaj?

Figyelt kérdés
Gyorsan zsírosodik hajam, szerintem a korom miatt, mert most kezdek vagy már tinédzser vagyok, emiatt is van ez a problémám. Ha rákeresek arra, hogy: "Hajpakolások hajnövesztésre" akkor csak olyat hoz ki,amit töredezett, igénybe vett hajhoz tudnék alkalmazni de attól félek, hogy attól zsírosabb lesz. Mit tudnátok ajánlani ami viszonylag olcsó, vagy legalább is nem kerül kb 5000ft-ba, könnyen beszerezhető és lehetőleg természetes alapanyagokból elkészíthető (pl.: tojás, olajak)

#hajnövesztés #nemméterekreszámítok #párcentieléglesz
2016. szept. 27. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld eltolni a hajmosást. Ha már nagyon zsíros akkor száraz samponnal fújd be. A nagyon töredezett hajon már csak az olló segíthet. Ricinus olaj nekem be vált szebb lett tőle a hajam.Hajmosás elött kend be.Viszont csak a coffodat a fejbőrödet ne.A ricinus olajhoz még hozzá adhatsz kókusz vagy olivaolajat,argán olajat,szőlőmagolajat.Nézz utánna a neten is sok ilyesmi van fent.Használj megfelelő sampont a hajadra.
2016. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt fodrászkellékes boltban is meg tudod venni.Nekem bevált. És nem is drága.

2016. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, mert nekem pont, hogy nem annyira töredezik a hajam. És mivel szinte csak olyan pakolásokat találok, amiket igénybe vett, szétroncsolt hajra ajánlanak (tehát rengeteg olaj, zsír) attól félek, hogy elnehezítik a hajam vagy jobban zsírosítik
2016. szept. 27. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Pakolást arra szokták mert általábana töredezett hajra használják, de a tövére se balzsamot se semmi pakolást ne kenj mert jobban zsírosodik, oda csak sampont.

Ha tovább ki akarok húzni két mosás között mosd meg csak a frufrud, az egész hajad tisztábbnak tűnik úgy.

2016. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!