Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha mindenki a...

Mit tegyek ha mindenki a hajam miatt csesztet?

Figyelt kérdés

Már körülbelül február óta növesztem a hajam. Vér szerinti apám családjának jellegzetessége a göndör (nem hullámos, hanem göndör) haj, ez ellen nem tudok mit tenni. Elfogadtam/beletörődtem. Mint mondtam február óta növesztem és valahogy akkortájt döntöttem el, hogy hosszú hajat szeretnék (kb vállig érőt, de leginkább kontyba fogva hordanán [valahogy mint a youtubos Pingvinharcosnak van]). Most megközelítőleg 8-9 centis, és mint mondtam göndör.

Most a főkérdéshez:

Belefáradtam, hogy mindenki emiatt szívat. Minden osztálytársam, "legjobb barátaim", anyám, apám, tesóim. Nincs olyan nap, hogy ne hallgatnám iskolában a gúnyneveimet. Párszor még vicces, de ha az ember napjában 40x hallja, kicsit megunja és nem humorosnak, hanem annál inkább sértőnek tartja. Mindig megnéznek, múlthéten iskolai ebédlőben arra lettem figyelmes, hogy engem nevetnek, méghozzá elég feltünően. Nem az első eset. A lány aki tetszik (nem is tudom hogy miért, mikor nem érdeklem) pl azt mondta hogy egy felmosórongy fejem van. Nem is sejtik hogy milyen rosszul esik. Metál stílust preferálom, nem tetszenek a mai "divatos" frizurák, de nem adok ennek hangot, és nem nagyon tetszik a tuctuc zene (a többi 25 osztálytárssal ellentétben), de ezt sem hangoztatom. 14 éves, 8. osztályos fiú vagyok. Köszi ha végigolvastad!



2016. okt. 16. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Fodrász - - >>
2016. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Cuki lehetsz, mint Justin Timberlake annak idején.
2016. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Nehogy levágasd!!! A hosszú hajú fiúknál nincs cukibb 😍
2016. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ezt nem más dönti el,ha ilyet szeretnél akkor ilyen,ennyi.Ne foglalkozz más véleményével.
2016. okt. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha elfogadható megoldás számodra, próbáld ki fejbőrhöz fonva. Úgy nem áll szerteszéjjel az egész mint egy szétcseszett fészek és kisebb kontyot is beggyeszthetsz a végére. Miután megnő, meg hordhatod úgy, ahogy szeretted volna :)
2016. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem néznék ki hülyén, hogy hátul konty, elől viszont "simán"? Egyébként megrpóbáltam, tényleg jó így, viszont nekem nem ér annyit, hogy ezzel is szivassanak :D
2016. okt. 17. 21:36
 7/11 anonim válasza:
77%
8-9 centi? Az göndörnél szinte semmi :D Nekem 15 körül van, teljesen egyenes, és még így is rövidke.
2016. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha megyek az utcán, legelőször a hosszú göndörhajú fiúkat nézem meg. Nem csak én, a barátnőm is. Nyugi, szerintem ez nagyon vonzó. Tetszik, ha valaki felvállalja az egyéniségét, már unalmas, hogy minden fiúnak ugyanolyan frizurája van.
2016. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú és göndör hajú fiúk a gyengéim, hát még mindkettő egyszerre! Nehogy levágasd, a göndör haj egyedi és karaktert ad az arcodnak. :D
2016. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne igénytelen valaki mert fiú srác pasi férfi létére fél hosszú hosszú a haja én mindig legalább heti egyszer kétszer hajat mosok kit érdekel a divat a divat a hülyéknek való amúgy meg engem mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt fru frum volt akkor abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt fru fru nélkül mert épp le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszúra hosszúra egyenes vállig érő dús hajam van volt már hát közepig érő is 2008-2009-es tanévben 3-dik gimis koromban tehát az általános iskolában meg a gimiben megállás nélkül osztálytársaim az évfolyamtársaim illetve más osztályokból való kötekedő bunkó nagypofájú emberek meg a bunkó szüleim is minden egyes áldott nap szóvá teszik a nagyanyámról nem is beszélve sose értetem miért piszkálnak csöndes vissza huzockodó srác vagyok mindig piszkáltak rohadtul idegesített de nem vágattam le a hajam mert én így érzem jól magam a bőrömben minden zenét meghallgatok de a legközelebb a rock és metál zene áll legközelebb hozzám az istenért sem vágatnám le rövidre a hajam amúgy meg mindenki sokkal jobban néz ki fél hosszú hajjal hosszú hajjal raszta hajjal csikófarokba összekötött hajjal frufruval hátra fésült hajjal mint kopasz pár mm-es hajjal rövid zselézett tüsi hajjal.Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen növeszd vissza aki meg bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtan húzz be neki üss állj ki magadért ne tűrd nem szabad hagyni egy lány aki meg nem fogadja el a hajad azt szard le nagy ívben.26/f metalhead
2018. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!