Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha mindenki a...

Mit tegyek ha mindenki a hajam miatt csesztet?

Figyelt kérdés

Már körülbelül február óta növesztem a hajam. Vér szerinti apám családjának jellegzetessége a göndör (nem hullámos, hanem göndör) haj, ez ellen nem tudok mit tenni. Elfogadtam/beletörődtem. Mint mondtam február óta növesztem és valahogy akkortájt döntöttem el, hogy hosszú hajat szeretnék (kb vállig érőt, de leginkább kontyba fogva hordanán [valahogy mint a youtubos Pingvinharcosnak van]). Most megközelítőleg 8-9 centis, és mint mondtam göndör.

Most a főkérdéshez:

Belefáradtam, hogy mindenki emiatt szívat. Minden osztálytársam, "legjobb barátaim", anyám, apám, tesóim. Nincs olyan nap, hogy ne hallgatnám iskolában a gúnyneveimet. Párszor még vicces, de ha az ember napjában 40x hallja, kicsit megunja és nem humorosnak, hanem annál inkább sértőnek tartja. Mindig megnéznek, múlthéten iskolai ebédlőben arra lettem figyelmes, hogy engem nevetnek, méghozzá elég feltünően. Nem az első eset. A lány aki tetszik (nem is tudom hogy miért, mikor nem érdeklem) pl azt mondta hogy egy felmosórongy fejem van. Nem is sejtik hogy milyen rosszul esik. Metál stílust preferálom, nem tetszenek a mai "divatos" frizurák, de nem adok ennek hangot, és nem nagyon tetszik a tuctuc zene (a többi 25 osztálytárssal ellentétben), de ezt sem hangoztatom. 14 éves, 8. osztályos fiú vagyok. Köszi ha végigolvastad!



2016. okt. 16. 18:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
Milyen iskolába jársz tee?A hosszú göndör haj valami eszméletlen cukker
2018. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!