Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék fehér hajat...

Fnaomi3 kérdése:

Hogyan tudnék fehér hajat elérni? Festett vörös és szőke ombre hajam van, fehér színű hajat szeretnék.

Figyelt kérdés
Ha szőkítőt használok és hozzá fehér hajszínezőt milyen eredményt érek el? Azért próbálnám meg házilag, mert a fodrászom nem vállalta be. Azt mondta hogy tönkre fog menni tőle a hajam, úgyhogy az ilyesmi stílusú tanácsokat nem kérem. Illetve nem akarok addig várni míg 50-60 éves leszek :D

2016. okt. 23. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pedig jobban járnál, hogy ha a fodrászodra hallgatnál.

ha a vöröshöz nekiesel szőkítőporral, akkor ilyen répa narancssárga lesz az eredmény. le is éghet a hajad, de abból az állapotból kihozni valami normálisat, szinte lehetetlen.


vegyél inkább parókát.

2016. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én most változtatok sötétbarnából, sokszor festett hajjal platina szőkére. A fodrászom megcsinálja, de nem 1-2 alkalom alatt, nem is engednék olyan fodrászt a fejem közelébe, aki azt állítja, hogy egy délután alatt megcsinálja. Ahhoz, hogy ne égesd meg tedd tönkre a hajat, érdemes lassan változtatni, és fokozatosan világosítani, szőkíteni, ez hetekbe, hónapokba is bele telik.

A festettel az a baj, pl az én esetemben is, hogy fogalmad nincs, hogy fogja leszedni a szőkítő a festéket. Sanszos, hogy baromi foltos lesz, nem elég egyszer nekimenni, a vörös narancssárga lesz a hossza, a töve meg totál fehér. Most vagy egyszerre ráöntesz egy csomó szőkítőt, amitől leég a hajad, és ígyis-úgyis ronda lesz, vagy fokozatosan csinálod, míg eléred a színt. Sötét, festett hajból hetekbe, hónapokba telik, mire fehér hajat csinálsz számottevő károsodás nélkül.

2016. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!

A vörös nagyon makacs, volt olyan ismerősöm, akinek fél év után is még látszott a hajában a "csibesárga". Elsőre világos narancssárga lesz, és szőkítőporral ezt lehet fokozatosan világosítani.

Katasztrófa!

Ebből középszőke is több festéssel lesz, és ajánlott hamvasítani minden hajmosásnál.


Fehér ebből nem lesz, csak ha lenő.


Ettől még a te hajad, azzal esel neki, amivel szeretnél. :)

Ha amúgy jól áll a rövid haj, akkor egy próbát megér. ;)

2016. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek :) hát répa narancssárga hajat nemk igazán szeretnék :D asszem akkor hanyagolom ezt még egy darabig :) vagyhát muszáj leszek..
2016. okt. 23. 19:55
 5/5 anonim válasza:

Szia

Én pl házilag kezdtem el magamnak. Elsőnek vettem a boltban színeltávolítót majd vártam 2 hetet. Aztán fokozatosan kezdtem Ombrésra csinálni a hajam. És 2-3 hét múlva megint feljebb haladtam.

Elsőnek csak az alját festettem szőkére majd mindig picit feljebb haladtam így most úgy néz ki a hajam h felül mahagóni (mivel a vöröset a color remover se tudta teljesen kiszedni a hajamból) és lefele folyamatosan szőkül. :)

2018. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!