Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú fenékig érő hajból...

Hosszú fenékig érő hajból milyen frizurát tudnék vágatni, amivel megmarad a hossza?

Figyelt kérdés

Hosszú a hajam, és szeretném is, hogy ez így maradjon. Eddig fokozatosra volt tépve, de az mostanra már teljesen összenövesztettem, mivel szeretem a különleges fonásokat, de a rétegek miatt a rövidebb szálak kiáltak, és ilyen csúnya szálkás lett a fonás, mintha el lenne törve a hajam, és nem akartam mindig agyonra habozni, meg lakkozni, hogy a rövidebb szálak se álljanak úgy, mint a kefe. Ezért a réteges haj kizárva.

Jelenleg a fenekem tetejéig ér, egyenes vonalú a vége, és egy picit meg van szedve az arcom körül, illetve van egy fokozatosan ferde frufrum, ami az állam vonalától kezdődik kb.

Valami ötlet, hogy lehetne különlegesebb ha szimplán csak kiengedem?

Normál szálvastagságú, normál dússágú, hullámos, meggyvörös hajam van, szìvalakú arcom.



2016. dec. 12. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!