Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugye nem árt a hajamnak, ha...

Ugye nem árt a hajamnak, ha minden reggel megmosom?

Figyelt kérdés

Minden reggel megmosom a hajam iskolába indulás előtt. De a reggeleim egyébként is egy órás készülődéssel kezdődnek. Fogmosás, arcmosás, hajmosás, hajzselé, hajlakk, hajszárítás, megont hajlakk, borotválkozás, öltözködés, tízórai készítés... De ez mellékes. Nagyon ártalmas lehet ez a hajamnak?


16/fiú


Köszi előre is válaszokat:))



2016. dec. 22. 23:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
***megint
2016. dec. 22. 23:46
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ugyanis teljesen eltávolítod a természetes zsírréteget a fejtetődről. A hajlakk szárítja a hajat így elég lenne egyszer használnod, vagy megtalálni a megfelelő típust ami mellett nem kéne plusz hajzselé. A hajszárítást a kettő közt nem igazán értem.
2016. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Azzal is ártanál, ha minden masnap tennèd.

Sőt a legideálisabb a hajnak , ha 4 naponta mossák.

Tonkre teszed. Elfog vekonyodni, majd letoredezik!

A haj lenyege es legolcsobb , legjobb hajápoló eszköze a zsìrja...

2016. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem gyakori mosást igénylő típusú a hajam, naponta/másnaponta mosom esténként, ilyenkor teszek rá hajhabot ami kitart a köv hajmosásig. Szintén az esti hajmosás teszi lehetővé h magától megszáradjon.

Borotválkozás szintén este, így nem a frissen borotvált bőrt éri a -10 fokos szél.

Kíméld meg a hajad és fejbőröd attól a napi kínzástól mert tönkremegy a hajad és hamar elkezdesz kopaszodni.

2016. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

4# ne haragudj nem adtal rossz tanàcsot! De Te mièrt nem fogadod meg? Amit te csinalsz szegèny hajaddal, az sem különb.

Nem.. nem kell sèrtèsnek venni.csak megfogadhatnád a saját tanàcsod. A sok mosàs is tönkre teszi önmagàban a hajt

2016. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Elméletileg igen, de évek óta így csinálom, mégis van hajam. Ha nem mosnám meg, igen kellemetlenül nézne ki. 55/F
2016. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

én már lassan 5 éve ugyan ezt csinálom semmi baja a hajamnak:DDD

de lehet öreg koromra kopasz leszek:DD 19f.

2016. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

8 éve én is ezt teszem, semmi baja a hajamnak.

Akik szerint ez hű de ártalmas, amúgy nem gondolkodnak? Akkor ti tusolni is csak 4 naponta szoktatok? Vagy ha naponta, kihullott már minden testszőrzetetek, tönkrement a bőrötök?

2016. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5# sokáig én is ritkábban mostam, és mivel nem fésülhető ezért mikor mosás közben próbáltam kibogozni recsegve szakadtak a szálak(kibogozhatatlan csomók lettek benne). Mióta gyakrabban mosom nem gubancolódik össze.
2016. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

"Mióta gyakrabban mosom nem gubancolódik össze."


THIS.


Mindennap hajat mosok, kb 10 éve fésülködtem utoljára. Se gubanc, se csomó, se kóc.

2016. dec. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!