Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta mostok hajat?

Hány naponta mostok hajat?

Figyelt kérdés

13/l melltartópántig érő hajam van, de nagyon gyorsan zsírosodik

Első nap tökéletes második nap összefogva szárazsamponnal elviselhető

2 naponta mosok hajat emiatt

Tippet nem tudtok, hogy lehetne kitolni min.3-4 napra?


2017. jan. 6. 21:10
 1/8 anonim válasza:
Találd meg a megfelelő sampont, zsírosra a csalános ajánlott, 4 naponta mosom meg a hajam ami a hátam közepéig ér
2017. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem nem ennyire durva de keress fel egy fodrászt:/ Sok sikert!
2017. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 nap. Második száraz sampon
2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hetente
2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szolovjov válasza:
1-2 naponta. Mindegy mivel mosom, zsírosodik. Pedig már 31 éves vagyok. Azt hittem tizenéves koromban, hogy ha idősebb leszek ez alábbhagy. De nem.
2017. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén melltartó pántig ér, 3-4 naponta szoktam ha dolgom van de ha tudom hogy úgyis egész héten otthon fogok ülni akkor nem mosom mert úgyse látja senki, baja meg nem lesz tőle max nem néz ki jól.
2017. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:

Szintén melltartópántig érő, heti egyszer mosom. Egyszer kipróbáltam nyári szünetben, hogy hány napot bír és 9 naposan kezdett látszani rajta a zsír.

Fontos, hogy megtaláld a megfelelő sampont, próbálkozz gyógynövényesekkel, illetve a balzsamnál is ügyelj, hogy ne kend a hajad tövére. A zsíros ételek is befolyásolhatják, valamint a hormonjaid, hiszen kamasz vagy.

2017. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha otthon vagy akkor szorj szódabikarbonáta hajadba az nekem segített vagy èlesztővel. Vagy ha tudod hogy nem mèsz sehova akkor probáld meg minnèl tovabb huzni a hjmosást ès akkor saját magat tisztitja majd a hajad
2017. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!