Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajú vagyok és minden...

Rövid hajú vagyok és minden reggel hajmosással indul mert elalszom, más igy van igy?

Figyelt kérdés
Nemrég vágattam le a hajam és mindenki azt mondta hogy milyen jó a rövid nincs vele gond. Hát ez nekem nem jött be minden reggel hajmosással indul mert úgy néznék ki mit a boszorkány valami tipp még újra megnő?
2017. jan. 12. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Fújd be hajlakkal és pár perc múlva fésüld ki, hogy ne legyen merev.

A napi hajmosás nagyon zsírossá és korpássá teszi a fejbőrt.

2017. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ez a baj és így télen meg utálom a sapkát de frissen mosott hajjal nem merek kimenni. Megpróbálom a hajlakkot köszi
2017. jan. 12. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem muszály megmosni,elég ha levizezed.Tönkreteszi a napi samponozás a hajad.
2017. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól átvágtak :) Nekem minél hosszabb a hajam, annál kevesebb vele a gond, csak megszárítom és ugyanolyan marad következő hajmosásig.

A rövid hajam nekem is mindig össze-vissza állt és állandóan vasalgatni kellett, ami ugye nem túl jó.

Szerintem próbáld meg meleg levegős hajformázóval. Igazából a mindennapi hajszárítás nem túl egészséges, nem is a hajmosás. Vagy valami hajformázóval, vax, zselé, az ujjaiddal próbáld átfésülni, beállítani.

2017. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok mindent megpróbáltam de szörnyű. Köszönöm a tanácsokat.
2017. jan. 17. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!