Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges lenne, ha a pattaná...

Lehetséges lenne, ha a pattanásos területeket "kivágná"egy bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Az államon ,három területen,mindig kijönnek egy-egy nagyobb pattanás, bőralatti. Amiket kinyomni se lehet.

Néha eltűnnek,max két.napra. De már évek óta „kísértenek":/

20éves vagyok,azt gondoltam ennyi idősen kinövöm.

Használok arcradírt,tonikot,hidratáló krémet. Próbálom kezelni.

De azt is kipróbáltam már,hogy nem.piszkálom őket , csak meleg vízzel tisztótom az arcom.

Nem használok nár több éve alapozót se,mert elfedni se lehet, és sose fog eltűnni.



2017. jan. 16. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az én páromnak a nasiktól chips,magvak ( mogyoró, pisztácia) hasonló nasiktól jönnek ki az arcán gyulladt pattanások. Tinédzser kora óta kínozza szegényt. Használ arctisztítót, hámosítót és ezt a krémet.


21/L

2017. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

A pattanás akkor alakul ki, ha eltömődne a bőr pórusai. Ha elfertőződik, akkor lesz pattanásod. Szerinted, ha krémmel bekened, az jót tesz?

Arclemosót használj, de többször naponta, hosszú távon megoldás.

2017. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz mentél már? Lehet tudna valamit ajánlani.
2017. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hormonsort neztek mar? Nekem akkor voltak ilyenek, amikor hormonzavarom lett egy gyogyszertol
2017. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,hogy hormon gondjaim lennének,mivel majdnem napra pontos a ciklusom.
2017. jan. 17. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg egy ember, akinek fogalma sincs a hormonokrol... edes istenem, ezt mi a fraszert nem tanitjak alaposabban az iskolaban? A ciklusod igen kis resze a hormonok mukodesenek. A hormonok felelnek a boldogsagerzetert, almossagert, szomorusagert, etvagyert, meg ugy nagyjabol minden miattuk mukodik az emberben. De feleslegesen tepem a szam, haaat neked pontos a ciklusod.... (csak ez marhara nem jelent semmit)
2017. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!