Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyulladt, lila pattanást...

Gyulladt, lila pattanást mivel tüntethetném el?

Figyelt kérdés
Volt egy bőr alatti göbszerűség, amit a kozmetikus kinyomott, viszont utána egy vörös, púpos pattanás lett belőle. Tudom nem kellett volna, de utána én itthon tűvel felszúrtam és kinyomtam magamnak, gennyes vér jött ki belőle. Most pedig egy nagy, fájó, lila púp keletkezett, ami még rosszabb. Mit tegyek, hogy gyorsabban gyógyuljon? Hétfőre lehetséges, hogy ne legyen ilyen lila és puklis? :/

2017. jan. 21. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kinyomtam egyszer ilyet és azóta is megvan a helye (egy kis heg a bőrben), pedig ez már vagy 6 éve volt. Úgyhogy most már semmiképp se nyomkodd!! Fertőtlenítsd le, az fontos. Én pl. a Dermafil arcszeszt használom, pár nap alatt eltünteti a pattanást.
2017. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. jan. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!