Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamelyikőtök már volt...

Valamelyikőtök már volt Hajas/Zsidró szalonban? Milyen volt a hajvágás? Meséljetek! 8) ) )

Figyelt kérdés

-Hogy történt a hajvágás

-Milyenek voltak az emberek

-Milyen munkát végeztek?:P


2010. máj. 17. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
nem voltam, de engem is érdekelne valami: mennyibe kerül ott egy vágás? :D
2010. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát a válaszokra én is kíváncsi lennék.Én is elmennék egyszer valamelyikhez.Csakhát elég drága..:S
2010. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én is gondolkoztam, hogy elmegyek egy Zsidro hajszalonba, de elég borsos árakat találtam

[link]

2010. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én tudom az árákat,csak a tapasztalatokra lettem volna kiváncsi,de azért köszönöm a válaszokat:):P
2010. máj. 23. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Az emberek tök jó fejek, kedvesek és segítőkészek nagyon. Színvonalas szolgáltatást nyújtanak. Lassan dolgoznak, de megéri. Én eddig csak olyan kész frizurákat láttam tőlük, ami tetszett. (Leszámítva az ilyen extra frizurákat)Hogy érted, hogy hogy történt a hajvágás? U.úgy mint máshol csak szebb és minőségibb hajat csinálnak.
2010. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: a Hajasról beszéltem
2010. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Én voltam a Zsidróban. Nagyon kedves mindenki, segítőkészek és képet is vittem. Rövid hajat vágattam és csak hozzájuk mertem elmenni, hogy tuti jó legyen. Az eredmény tökéletes lett! Ugyanannyi ideig vágtk a hajam, mint más szalonokba, csak sokkal jobb színvonalon. Én csak ajánlani tudom. Legalább egy évben 2x megéri, amikor valami nagyobb vágást szeretnénk.
2010. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Offthewall ***** válasza:
100%
Én most Zsidrónál voltam, borasztó szar lett! Azt hittem, hogy ő valami supertalentum pedig max. jókor nyalt jó seggben. Mert valami egészen borzasztószar Hitler(!!!) frizurát vágott a Nagyúr személyesen. A női alkalmazottak akik elvették a kabátot, meg megmosta a hajam kedvesek, viccesek voltak és csináltak is valamit, A Tamás még be se mutatkozott(ez elnézhető illik ismerni) de még csak nem is köszönt, v fogott kezet. Már itt el kellett vna menjek a francba.
2011. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!