Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a sötétbarna hajamra...

Ha a sötétbarna hajamra ráfestek lila hajszínezőt (Movie Color, Jenas Colors), akkor elérem azt, hogy sötét marad a hajam, és csak ha fény éri látszik egy kis lila derengés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lila derengés :DDDD Ez jó!! :DD Milyen kifejezés ez?? Amúgy szerintem csúnya lesz! Sötétbarnára ne fess lilát!
2010. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jól van na:D:D:D Olyan burgundi félére semmiféleképpen nem szeretném festeni, ragaszkodok a sötét barnához.

Arra gondoltam inkább, hogy sok embernek akinek barna haja van, panaszkodnak, hogy pl napsütésben vöröses fénye van, és így gondoltam a lilát, hogy inkább ilyn árnyalata legyen és ne vörös. Bár lehet ígyis gáz lenne, nem is tudom, hogy egyáltalán lehet-e ilyet csinálni. :D

2010. máj. 28. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez lenne a legújabb dizajn! Látlak lelki szemeim előtt a lila beütést, derengést, te tudod, de én fodrász megkérdezése nélkül nem mernék belevágni az biztos.
2010. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy pár mosásig eléggé lila volt a hajam, aztán ledobta, de néhol megmaradt a "derengés"... Annyira nem volt klassz, mint gondoltam. :D Am meg semmi baj a vörös fénnyel, direkt ezért mentem már rá vörössel is, és totál klassz lett (a lilához képest mindenképp xD)
2010. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) És a vörös jól látszik rajta? Gondolom az is hamar lekopik azért. Nekem régen volt pár tincs szőkítve, és azt festettem kék színű Movie Colorral, és minden mosásnál halványodott sokat, de az nem baj végülis, mert ha megunja az ember akkor nincs gond az eltüntetésével!
2010. máj. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!