Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak hogy állnak a...

A férfiak hogy állnak a sminkkel, a műkörömmel vagy a műszempillával? Szeretik, ha egy nő sminkel? Vagy műkörmöt és műszempillát rakat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2020. jún. 6. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, a férfiak többsége szereti.
Nem, a férfiak többsége nem szereti
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeretem a sminket, sem a műszempillát. A műköröm, ha nem karom, akkor még akár tetszhet is.

24F

2020. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Csak a természetes. Nulla smink, semmi mű.
2020. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Bocsika, 47F 🙃
2020. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Itt Gyakorin nem igen fogsz reális képet kapni. Itt mindenki csakis természetes arccal kepes szépnek látni egy nòt és ha ne adj isten rúzst viselsz, esetleg hosszab műkörmöd van akkor már utolsó ringyónak bèlyegeznek.


Szerintem a valóságban nagyjából egyenlően oszlik meg a vélekedés en legalábbis az utcán nagyobb számban látok sminkelt nőket akiknek van párja vagy gyereke.

2020. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nőként az a tapasztalatom hogy a műszempillát nem szeretik, a műkörömért sem rajonganak de ha nem túl hosszú és csicsás akkor tetszik nekik. Egy alap, minimális smink pedig fel sem tűnik nekik.
2020. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De én meg úgy látom, hogy pont hogy azt szereti mindenki, mert azoknak a nőknek vannak kapcsolatai, akiken van 10 kg smink, és természetes arccal meg bűn ronda. Aki meg nem sminkel, és átlagos, vagy csúnya, az megy a selejtbe.
2020. jún. 6. 14:12
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

4es voltam

Nem mennek a selejtbe, nem ez dönti el, hogy szépnek látnak e. Sminkkel meg smink nélkül is lehet pasit fogni, én pl csak rúzst hordok, de van műkörmöm is, mégis van párom aki szépnek lát.

Mint mondtam nem kell szélsőségekben gondolkodni.

2020. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Sima szinu hosszú koromrol mi a véleményetek? 😃
2020. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Mindegy hogy milyen színű, de ne legyen hosszú.
2020. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Igen, egy nő szeressem foglalkozni magával és a sminkkel csak fokozza az alap szépséget.

Amelyik ezt mellőzi az akár kisfiú is lehetne....

F.

2020. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!