Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak hogy állnak a...

A férfiak hogy állnak a sminkkel, a műkörömmel vagy a műszempillával? Szeretik, ha egy nő sminkel? Vagy műkörmöt és műszempillát rakat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2020. jún. 6. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy szerintem azoknak a fiúknak akik fujjognak a műszempillára a nagyrésze észre sem veszi, hogy valakinek mű pillái vannak, hacsak nem extrém a sűrűség/hossz
2020. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyan nő vagyok, de vannak tapasztalataim a témában. A férfiakat a köröm általában egyáltalán nem érdekli, max némelyiknek a piros köröm tetszik, de amúgy nagy általánosságban magasról tesznek rá.

Sminkben, műszempillában pedig a természetességet szeretik. De ők ezt persze így nem tudják, hogy most ez akkor mű, vagy ez egy enyhe fedésű alapozó, annyit látnak, hogy a csaj jól néz ki, de nincs rajta vakolat. Sokan mondják, hogy ők egyáltalán nem szeretik ha egy lány sminkel, de engem mindig jobban megnéznek ha ki vagyok festve egy kicsit. A hangsúly a mértéken van.

2020. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
98%
Ők egy alapsminkre, szolidabb műszempillára azt hiszik, az a nő alapjáraton úgy néz ki, nulla smink, természetes. Na innen ered, hogy azt nyomatják, legyen természetes...
2020. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%

Így van! A természetes hatású szempilla hosszabbítást, gél lakk-körömépítést észre sem veszik. Szerintem a tipikus szolizott, karmokkal rendelkező nőkre mondják hogy nem szeretik, de azért megnézik azt is az utcán, meg ha rájuk mászik nem utasítják vissza. :D

Én is rengetegszer megkaptam már a natúr sminkre, hogy milyen szép is a nő smink nélkül!

Egyébként teljesen emberfüggő, de azt nem hiszem, hogy egy csinos nőt, akit kedvelnek, visszautasítanának, mert smink van rajta, ez így abszurd.

Minden nő szeret jól kinézni, és nőnek érezni magát. Eddig minden barátom szerette ahogy kinézek és a jelenlegi párom is szereti ha néha kisminkelek, kiöltözök. Az még jobban kiemeli a szépséget, ha jól csinálja az ember.

Viszont vannak olyan haverjai akik nem ENGEDIK a párjuknak hogy kiöltözzenek, sminkeljenek, mert félnek hogy más is megnézi,és nem tudják megtartani mert ők nem olyan különlegesek. De ez már az ő hiányosságuk.

Talán ezért vehetted észre azt, hogy akik "adnak magukra",azoknak van párjuk, mert ez feltűnőbb, könnyebben megragadja a másik figyelmét, kiemeli azt amid van, mint az állatvilágban. Plusz, az, ki szépen sminkel, öltözik, tudja mi áll jól neki, és azt nem fél megmutatni, az általában sokkal magabiztosabb is, és ezáltal vonzóbb is.

2020. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kérdező igaz én lány vagyok de nekem van egy sminkem ami mindig beválik, mert a fiuk többségének akkor tetszem a sminkemben a szemem emelem ki,tussal,szempilla spiralal a szempillakat, kis bronzosito hogy legyen színem,alapozo vekonyan,termszetesen,ajkaimat nude szinel,vagy kis szajfeny,vagy ha ugy van egy atlatszo ajakdusito szajfeny,vagy ajakapolo vastag retegben ezek kozul persze hangulatomtol fugg melyik ajakterméknél döntök.szemóldokom termszetesre hagyom csak egy atlatszo gelel fesulom helyere a szalakat,mivel termeszetesen fekete es dus es eldurvitja az arcom ha kifestem a szemoldokom, kis highliter szemzugba szemoldokcsont,arc csontra, és enyi persze ezek mind igenyesen eldogozva ez egy termszetes smink, szem kiemelésel mar megcsirtek joparan a szemem,szóval a cicás szemel sose lehet mellé lőni nálam, a tus sose hianyozhat a sminkes fiokombol mert nekem az a titkos fegyverem ;).
2020. jún. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!