Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb? Epilátor...

Melyik a hatásosabb? Epilátor vagy gyanta?

Figyelt kérdés

Illetve melyiket szereted jobban?

Megyek táborba és nem lesz alkalom arra h borotválkozzak, szóval, venni akarok epilátort, gyanta nem igazán jött be.Illetve még annyit szeretnék kérdezni, hogy a tábor elött kb 2 nappal jó lesz epilálni? (csak hogyha netán kipöttyösödne, akkor addig eltünjön)

Bármilyen jó tanács jól jön, ellene, vagy mellette, köszi előre is a válaszokat :)


2010. aug. 4. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem epilátor jobb. Bár lesz néhány szőrbenövésed de hatásosabb. Gyanta nekem se jön be. Epilátort előtte próbáld ki és akkor meglátod h kipöttyösödik-e. Mert nekem pl. soha nem szokott. Így viszont ráérnél egy nappal előtte. Amúgy hány napig leszel táborba ?
2010. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az epilator, mert a gyanta neha nem tepi ki az egeszet.
2010. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, nekem is ez a bajom a gyantával, utána elfogyott, és nem ragadt :S meg tul macerás

amugy 5napig leszek ott.

2010. aug. 4. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a gyanta mellett vagyok
2010. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is epilátor párti vagyok :) Szerintem az úgy jó,ha leszőrteleníted tábor előtt egy nappal.Vagy viszel magaddal borotvát :D Én is azt csináltam tavaly...
2010. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A borotvával az a baj viszont, hogy tó mellett leszünk, sátorozunk, és ugyebár igy mindennap fürdünk, minden nap meg nem akarok borotválkozni (bikinivonalra gondolok)alkalom se nagyon lenne rá, mivel mindig mindenki ott van körülöttem.
2010. aug. 5. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az epilátor a jobb szerintem:)
2010. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 5. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig epilálok, gyantát próbáltam, de az százszor fájdalmasabb és nem is mertem annyira csinálni :S Az epilátort én már teljesen megszoktam, elejében féltem tőle de mostmár nem is fáj annyira... Csak egy kicsit, de ha majd te is hozzászoksz az érzéshez, nem lesz olyan vészes. A gyanta szerintem sokkal fájdalmasabb. Egyébként kb. 2-3 nap alatt el kell múlnia a pöttyöknek, nekem mindig el szokott annyi idő alatt. És bár ez emberenként változó, nekem 2 vagy 2,5 hétig tök sima a lábam, amikor már 3 hetes, már nem árt megint epilálni. Hatásos, és nem lesz olyan erős a szörszál mint borotváláskor. Sok sikert! :)
2010. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 6. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!