Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első gyantázás otthon?

Első gyantázás otthon?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, eddig mindig borotváltam, de kezdem megunni, hogy sűrűn kell csinálni. Kozmetikushoz nem igazán akarok elmenni, és tudom, hogy itthon is megoldható, szóval szeretném a gyantázást kipróbálni.

Milyen gyantát ajánlotok? Elég alaposan utánaolvastam a témának, láttam, hogy van mindenféle hideg-és meleggyantacsík, cukorpaszta, görgős gyanta, meg külön a testrészekre lebontva termékek.

Melyiket válasszam, mire készüljek, és mennyire lesz fájdalmas? Melyik mennyire vált be Nektek, hány hétig tartott az eredmény?

Nagyon hálás lennék, ha valaki esetleg személyes tapasztalatot tudna nekem mondani...:)



2020. aug. 4. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hideggyanta, nagyon fáj, balea
2020. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a görgős gyantát ajánlom, először eléggé fájni fog, de hidd el, megszokod.
2020. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Cukorgyanta az nem fáj
2020. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!