Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy szőrteleníteni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném szőrteleníteni a hónaljamat, de nem tudom, hogy ezt hogyan kérdezzem meg anyától. (Mindenképpen szeretném, hogy tudjon róla)


Nálatok ez hogy volt? Te mit mondtál?



2020. nov. 1. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Simán mond meg, hogy szőrös a hónaljad és szeretnéd, ha nem lenne az.

Nem fog megharagudni, mert ez természetes dolog.

2020. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Normális ha egy kicsit kellemetlen erről beszélnek anyukáddal. ( nekem legalábbis az volt)

De ez természetes, normális dolog, szoval egyszerűen menj oda, és kérd meg, hogy vegyen neked megfelelő borotvát(vagy mást) vagy mondja el neki mi vált be

2020. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
1. a természetes az, hogy szőrös. Azért szőrös.
2020. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

#3 oké, hogy természetes, de CSÚNYA. Másrészről ha izzad az ember, összetapad, ragad.

Kérdező, szerintem egyszerűen kérdezd meg anyukádat, hogy ő milyen szőrtelenítési módot ajánl neked. Gyanta, epilátor, borotva, szőrtelenítő krém.

2020. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Csúnya, NEKED. Másnak meg nem.
2020. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

1-es vagyok: 3-asnak: igen, valóban természetes, hogy szőrösödik, de az, hogy borotválja is természetes kell legyen.

Ne feledjük el azt sem, hogy a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, volt olyan barátnőm, aki 8 évesen rettenetesen szőrös volt a karján (hormonális gondok, mint később kiderült) és jetinek csúfolták egész nap az iskolába. Ezen kívül kamaszkoromba, a középsuliba a lányok gyakran gúnyolódtak azzal, hogy ki-mennyire-hol szőrös. Egyszer pl. gyertyaállásba felcsúszott az egyik lány pólója tesin, és egy hétig az volt a beszédtéma, hogy milyen szőrös volt a hasa.


Az, hogy kinek csúnya, kinek nem... nem lényeges, mivel egyéni-ízlés kérdés. A kérdezőt ezzel nem segítetted, mert őt zavarja, ezért kér segítséget. Kamaszkorban nagyon kritikus a testszörzet kérdése, és valószínűleg ha az anyukájához nem mer odamenni, akkor naturalista elvekkel sem fog nyomulni a nagyvilágba. De tény: a hónaljszőr az egyik legrosszabb szőrzet, mivel emiatt sokkal jobban izzad az ember.

2020. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5! Nem azért szeretném leszedni mert másoknak csúnya vagy stb, hanem ahogy mondtad, mert engem zavar.
2020. nov. 1. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok idióta, itt vitatkoznak, de értelmes választ adni képtelenek. Szerintem egyszerűen mond meg, nincs abban semmi. Én fürdés után mondtam, még mutattam is neki, hogy milyen szőrös és, hogy le kéne szedni. L.
2020. nov. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha őszintén megmondod neki, hogy téged zavar, meg fogja érteni. :)
2020. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!