Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miután egy lányt felvesznek...

Miután egy lányt felvesznek egy modellügynökséghez, mennyit változik az alakja? (Gondolom kapnak étrendet, meg edzéstervet. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 18:49
 1/7 anonim válasza:

Elmondom neked, nem kapnak semmilyen programtervet, hogy mennyit egyenek, mennyit edzenek. Az arányaid azonban feltűnően megváltozhatnak. Saját magadnak kell átgondolni, hogy mit csinálj, hogy ne inogjon a súlyod pl.


Szerintem pont azér lesz egyik másik modell túl vékony, mert nem tudja, hogy az már nem megfelelő.

2010. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.:) szóval akkor alapból olyanokat vesznek fel, akik nagyon vékonyak?
2010. aug. 14. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyanokat vesznek fel, akiknek már alapból megfelel az alakjuk. Nem ők akarnak bajlódni, különben is kb 1 munkára 30 modell jelentkezik (csak, legjobb esetben). Kezdőből meg mindig nagyon sok van, és aztán a kevésbbé törtetőek, és kevésbbé szerencsések lemorzsolódnak...
2010. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaa értem.. azt hittem hogy csak simán vékonyakat vesznek fel, és utána azok fogynak kb. 5 kilót..:D
2010. aug. 15. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező tudja jól. Alapból jó alakú lányokat vesznek fel, aztán közlik velük, hogy honnan kell fogyniuk a lányok meg kialakítják saját magunkat az edzés tervet meg az étrendet.. 5-6 kiló biztos lemegy egy-egy modellről. Persze akinek TÉNYLEG tökéletes (az ő számukra) az alakja annak nem kell fogynia.. De szerintem nem éri meg... :S
2010. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:37-esnek van igaza :) Jó alakúakat vesznek fel, de ezt még fokozzák is később.
2012. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, arányos homokóra alkatú lányokat vesznek fel, nem csapott vállú, körtealkatúakat. Igen, edzéstervvel és étkezéssel alakítanak rajtuk ha kell.
2012. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!