Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejönne egy olyan lány, aki...

Bejönne egy olyan lány, aki 165 cm magas 66 kg, derékig érő hosszú barna, göndör haja van és zöldeskék szeme? Ad a külsejére és nőiesen öltözködik.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 20:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

szerintem meg ha nincs kiírva egy csajra,hogy 164cm vagyok és 66kg akkor a pasik nagyon leszarják hogy hány kg az a csaj,ha amikor ránéznek már feláll a farkuk :)

nekem ez a véleményem.

ugyanezek a paramétereim (164cm/65kg) mindig is ilyen voltam és soha,de soha nem voltak problémáim abból,hogy ilyen vagyok.mellé minden nap sportolok de nem vagyok tiszta izom viszont feszes vagyok.

eddig akiket akartam,mind megszereztem és nem akármilyen pasikról volt szó.

(de amúgy most így elmondhatom,hogy a szexen kívül a pasiknál sem ér annyira sokat a tökéletes test)

ezt nem azért mondom mert húdejócsaj vagyok vagy valami,hanem mert tudok bánni a testemmel és nem okoz gondot,hogy egy pasi inkább engem akarjon mint az 55kilós csajt :)


20L

2010. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az utolsónak.Nem tudom miért nem lehet egy csaj kicsit nőiesebb.Szerintem baromi ronda lenne ha minden csaj 50-55 kiló lenne.Egyformák lennénk,és nem lenne egyéniségünk.Plusz még lehet,hogy a kérdezőnek jó alakja van,mert egyenletesen oszlik el a súlya.és ha ez még nem lenne elég,a apsik szerintem jobban szeretik az olyan lányokat,akiken van mit fogni,és nem nyammognak egész nap salátán....
2010. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
*pasik
2010. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát az 55 kilósak nagyon nem nyammognak salátán. Folyton jöttök, hogy gebe, meg modell, stb. Pedig ez nagyon nem igaz. Ez egy tök átlagos testsúly és az ilyenek miatt hagyja abba mindig a fogyóját a kérdező gondolom. De persze nagyon sokat számít itt a csont, izomzat, stb.
2010. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg baromi szép lehetsz a leírtak alapján és szerintem most olyan hülye világot élünk ahol a tizenévesek úgy gondolják csak akkor lehetnek szépek ha belefogynak abba az eszmébe amit a hülye modellek építettek ki...
2010. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Az elsőkre ne is figyelj. A testömegindex alapján as súlyod teljesen a normális kategóriában van. A te BMI-d 24,2

Sovány < 18,5

Normál testalkatú 18,5 - 24,9

Túlsúlyos 25 - 29,9

Erősen túlsúlyos > 30

még csak az enyhén túlsúlyosat sem éred el:)

Sztem szép lehetsz

18/L

2010. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Pont mint te. És nem tehetek róla, széles a csípőm, erős a csontozatom. ráadásul van rajtam izom, hisz táncolok évek óta. Ja és nagyon minimális husi van rajtam. szóval így is leeht csinosnak lenni, nincs semmi baj az alakoddal, csak ha háj van rajtad és nem izom.Szóval nincs semmi gond az alakoddal. :)
2010. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Sissy*.* válasza:

Szia:) en lany vagyok, 160 cm, 61kg

Lapos a hasam, van combom, labda formaju fenekem, van mellem:) sokak szerint gyonyoru vagyok, fogyozok egyebkent

De a 165 centidhez, nem vagy kover.

Elkepzeles szerint szep vagy, keppel konnyebb lenne..szerintem ha fogysz 3kilot, tokeletes alakod lesz!

Nem vagy kover, husisnak mondanalak de jo nagy parasztok akik lekovereznek itt.

Szia:)

2014. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!