Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még híznom...

Mennyit kéne még híznom ahhoz, hogy a pipaszár lábam szép nőies legyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami izmos, inkább olyan kis pálcika. Mostanra összekaptam magam, 54 kg vagyok 168 cm-hez, de a lábam nem tetszik. Nejlonharisnyában, magassarkúval nagyon jól néz ki, de natúr borzalmasan ronda. Kiugró a térdem és a lábszáram teljesen elvékonyodik. Voltam 42-43 kg is, akkor sokkal csúnyább és soványabb volt a lábam, de most se tetszik.

Lehet, hogy olyan vagyok, mint nagyapám, aki akármennyit hízott, pipaszár lábai maradtak?

Mindenhova biciklivel megyek, szóval sporttól nem lesz több izmom.



2021. jún. 22. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Nagyon szívesen.

Bringázhatsz ha muszáj, de csak mértékkel.

A guggolás jó lesz majd meglátod, nekem baromi lassan fejlődnek az izmaim, de már ettől sokkal izmosabb.

Meg persze vádlizom is mert csak combra gyúrni furán nézne ki.


Nem értem mi furcsa , hogy férfi létemre nejlonharisnyát hordok??

Ha nekem az kényelmes az miért furcsa?

Csak a nőknek jár ez a komfort? Nem!

Mivel gyártanak férfi nejlonharisnyát is pont ezért, csak veled együtt ezt kevesen tudják.


[link]

2021. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) A guggolástól a combizom erősödik főleg? A vádli nem? Az mitől? Nekem a combom rendben van, a vádlim a sovány.


A nejlonharisnya borzasztó kényelmetlen szerintem, én csak akkor veszem fel, ha elegánsabb ruhát kell viselnem, de hát 40 fokban ez nem lehet, nagy bajban is vagyok most az öltözködéssel.:(

2021. jún. 24. 21:39
 13/13 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)


Sajnos guggolástól a vádli nem erősödik.

Szerezz be egy keményebb talpu cipőt és próbálj meg lépcsőn majdnem lábujjhegyig “kitolatni” majd engedd le magad, és utánna mintha lábujjhegyre állnál told fel magad.

És így tovább.

Persze kapaszkodj meg mert egyenesen kell tartani magad, ne dülöngélj előre hátra.


Nekem nincs bajom a nejlonharisnyával, télen hordom nadrág alatt, kipróbáltam pár variációt és nekem ez jött be.

Először fura érzés volt nem mondom, mert minden lecsúszott róla meg a padlón a talpam is csúszkált, illetve olyan mintha meztelenül lennék, de nadrággal kombinálva az a plusz réteg pont elég.

Mellesleg mozgásban is szabadabb érzést ad. :)

2021. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!