Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 és 45 közötti nők! Szerinte...

20 és 45 közötti nők! Szerintetek neki már azért szép, észrevehető testalkata van? (Melyhez talán még naturál is.) Fényképek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. aug. 16. 01:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Nem sokkal inkább a fenti fényképeken látható forma - mint ezek itt lent?

A "nekem már túl" sok kategóriát sokkal inkább ők alább képviselik:


[link]


[link]


Még ő is sokkal izmosabb, mint a fenti öt fényképen látható testalkat:


[link]


(Ne haragudj hatos, de ez csupán (kül)alak kérdés, nem lepedőakrobatikai. Csak a testről alkotott vélemények érdekesek, hogy észrevehető/szép testalkat látható-e a képen? Bár hozzászólásaitok alapján igen.

Ami azért jó, mert ilyen formához emiatt (a lenti három fényképpen látható férfival ellentétben) nem kell szív-, vese- és májkárosító, nem utolsó sorban rákkeltő szteroidokhoz nyúlni.)

2021. aug. 16. 03:44
 12/37 anonim ***** válasza:
67%
Amiket most linkeltél, azokon is túl izmos férfiak vannak, DE az eredetileg linkelt képeken is.
2021. aug. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
27%

Kérdező, az itteni malacoktól kérdezed, hogy jól néz ki ez a pali?

Még ha agyonvernék őket, se ismernék be, inkább élik a kinyúlt, lukas tréninggatyában a tespedt narancsbőrös testükkel az életüket a zsíros férjükkel.

Kritizálni azt tudnak, fejlődni.....azt nem.

2021. aug. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
74%
Én annyit tudok hozzátenni, hogy a kérdésben linkelt férfi testalkatára gyúrok (még van hátra azért, főleg szálkásítanom kell, izomtömeg már megvan) és a barátnőmtől kezdve az összes női ismerősömig mindenkinek nagyon tetszik a testalkatom és dícsérnek is rendesen. Ilyen 'túl sok vagy, bro' reakciót nem kaptam senkitől, ezt főleg a gyakorin szoktam látni. Furcsállom is kissé, dehát ez is egy vélemény. :)
2021. aug. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne muszáj ennyire izmosnak lennie, akkor is top pasi lenne meg még jobban is tetszene.
2021. aug. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
59%
#14 mert támogató a környezeted. Nem akarnak megakasztani a célod elérésében, és ez nagyon jó. De ettől még simán lehet sok embernek felesleges az ilyen testalkat. Én pl. Nagyon messze nem ilyen férfiként nem tudnék így élni. Most komolyan, mennyi idő és kaja mindössze fenntartani egy ilyen állapotot? Nekem ráadásul szükségem sincs rá. 10 kg-ot ugyan nyugodtan magamra szedhetnék mert egészségesebben néznék ki, de valaójában arra sincs szükségem.
2021. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%

Én vékony vagyok, mindig is az voltam, narancsbőröm csak most lett, hogy 55 kiló vagyok. Nem jön be a pasi alkata, túl izmos, nagydarab, le se tudja csukni a kezét és dagadnak ki az erei. Ha valami testépítőnőre vágysz, vagy valami fetisisztára, akkor lehet, hogy betalálsz, de a legtöbb embernek túl sok. Amiket utoljára linkeltél pedig nem csak "nem jön be és furcsa" hanem egyenesen visszataszító a legtöbb ember számára. Szerencsére ilyenekből alig mászkálnak a világban.


Nekem van ismerősöm, aki túl sok, vagy túl szálkás, akivel jóban voltam, annak megmondtam, hogy túl szálkás, ő össze akart jönni velem, úgy könnyű volt, de idegeneknek nem teszek kéretlenül megjegyzést a testalkatára. Annak sem, aki 130 kiló, és annak sem, aki 100kiló színizom, sőt, az anorexiásan vékonynak sem. Általában mosolygok és azt mondom, hogy "tök jó" ha az alkatáról beszél és boldog, örülök annak, hogy boldog.


Random pasi odajönne, az életben nem merném megmondani, mit gondolok a testéről akkor sem, ha rákérdez, mert félnék hogy anyáz meg ilyenek, pláne ha így építi direkt a testét, azok agyhalottak, beszűkült egészségeséletmód megszállottak.. van pár ismerős.


Őszinte véleményt a testedről anoniman fogsz kapni, és azt is figyeld, ki mondja, mert a másik beszűkült agyonra fog dicsérni, de gondolom nem őt akarod megfektetni.. A legtöbb nőnek a ryangosling test az ideális, felette sok, alatta még bőven lehet.

2021. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%

Mármint hogy Chris Hemsworth jól néz-e ki? Á, dehoooogy :D

De amúgy én is osztom, hogy jó ránézni, de talán már egy kicsit sok. Plusz nálam elég nagy mínusz, hogy nem szőrös a mellkasa, sajna nekem ettől sokat zuhan az érdeklődésem. Ettől függetlenül ennél a pasinál az összkép eléggé rendben van, nekem fejre is tetszik (szakállal).

33N

2021. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
81%
Btw, a 11-es hozzászólában linkelt pasik nem a 'túl sok', hanem már a 'gusztustalan' kategória.
2021. aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
39%

Most itt azt írják hogy "túl sok"...De ez egyszerűen nincs így a gyakorlatban. :D Itt rám is ilyeneket írtak, de érdekes élőben sosem mondta egy nő sem hogy "túl izmos" vagyok.

Élőben garantálom, hogy a nők 85-90%-nak bejön ez az alkat.


Ami valóban lehet túl sok és nem kifejezetten vonzó, az a szarrá eresedett, extrém nagy izomzat. Átlagos vagy alacsonyabb magassággal, amit az elit testépítők képviselnek.

2021. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!