Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 és 45 közötti nők! Szerinte...

20 és 45 közötti nők! Szerintetek neki már azért szép, észrevehető testalkata van? (Melyhez talán még naturál is.) Fényképek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. aug. 16. 01:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
42%

Attól, hogy "túl sok" nem azt jelenti, hogy esetleg ha belezúgok a pasiba, nem férne bele. Ugyanúgy, ahogy 100kilós mackós pasival is járnék, meg 60 kilóssal is, ugyanúgy járnék vele is. De nem tetszik, túl sok, nem ideális, furcsán nagy. Ahogy a kövér pocakos is túl zsíros, de még belefér, és a 60 kilós 180+ centis pasi túl vékony, de még belefér.


Ez nem az ideális alkat, de azért annyira nem szélsőséges, hogy ne járnánk vele. Pont olyan szinten van, mint a túl vékony, meg a túl zsíros. Nem ideális, de azért még elmegy, ha bírom a pasit, aki benne van ebben a testben.


Remélem így már érthető, miért nem utasítanak el "túl izmos" testtel. Attól, hogy valami nem ideálisan néz ki, még belefér. Nem tetszik kifejezetten, de azért el lehet viselni. A magazinos pasik már annyira brutálisak, hogy minden szexuális vágyam kiölné, ha meg kellene érintenem. Az a szuper személyiséggel sem kategória, ahogy van az 50 kilós férfi is, és az extrém túlsúlyos is. Azok már nem férnek bele.

2021. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

#21

Hát ez nagyon szubjektív, amit írtál.

Ennyi erővel, van akinek a 75 kilós sportos pasi is "túl vékony" mert neki meg pont a te általad túl soknak tartott alkat a bejövős.

Én általánosságban írtam, úgy szerintem helytálló. Abból pedig amit írtál egyértelmű, hogy egyébként neked is tetszik. Lehet hogy nem kifejezetten az "eseted" de attól még elfogadnád, ellenben a "túl" soványt, kövért, izmosat meg nem. De a szubjektivitás itt is leginkább a szélsőségekben mutatkozik meg, a körkérdésben szereplő alkat sehogyan sem az...

2021. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
47%
Fhú, hogy ugrálnak a pasik itt habzó szájjal, mert nem képesek elfogadni, hogy mindenkinek más jön be🤦🏻‍♀️
2021. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
47%

#23

Talán azért mert ez egyszerűen nincs így! :D

Mond valamit a szépség ideál? Azt jelenti hogy a TÖBBSÉGNEK bejön. A nők/férfiak több mint az 50%-nak bejön, az már a többség. Mi olyan bonyolult ezen? Ezek a realitások, kár tagadni a nyilvánvaló tényeket.

2021. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%
Egy kicsit sok, de majdnem tökéletes.
2021. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
78%

Te mit olvastál 22es? Mondom pont annyira van rendben, mint a 100kilós pocakos mackós testalkat, meg a 60 kilós vékony testalkat. Nem tetszik, de ELMEGY. Az ideálishoz képest az egyik túl izmos, a másik túl kövér, a harmadik meg túl sovány, de még mind BELEFÉR. Ez nem azt jelenti, hogy tetszik, csak el tudom fogadni. El tudom fogadni, HA a pasi tetszik(kedvelem, vonzódok hozzá, én ezt értem tetszik alatt, nem a külsejét.


Aztán van a szélsőségesen kövér, 100 kiló feletti zsíros test, meg a szélsőségesen sovány 60 kiló alatti test, meg a szélsőségesen izmos magazinborítós test, ott már akkor sem mennék bele, ha odáig vagyok meg vissza a személyiségéért.


A nők nagy része ki tud békülni a kérdező által linkelt testtel, de Nem találja különösebben vonzónak! Érted, mint mondjuk a kedvenc kajád a pizza, de azért megeszel jópár ételt is, mert az se olyan rossz, de lehetne, csak pizzát ennél. Ez a test, nem pizza, ahhoz túl izmos.

2021. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
80%
Fel kellene fogni, hogy nem mindenkinek a magazinok szerinti szexszimbólumok jelentik az ideált. Teljesen mindegy, mennyire ronda vagy szép vagyok, engedtessék már meg nekem, hogy el tudjam dönteni, milyen ember tetszik nekem... Nekem ő nem tetszik. Elismerem a munkát, amit a testébe tett, de attól még nem fogok ráizgulni senkire, hogy magán a saját ízlésének megfelelő eredményeket ért el.
2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Nőként írom, az a baj, hogy sokan írjátok, hogy nem tetszik, ezért elhanyagolt disznó lesz az összes férfi. A férfiaknak photoshoppolt nők kellenek, ami lehetetlenség, akinek meg tetszik az ilyen testalkat, az baszhatja, mert "az én kis disznócskámhoz jó hozzábújni".
2021. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

#28

Mire gondolsz?

Elég sok sportos férfi van manapság.

Sőt elég sok a sportos balfék aki senkinek sem kell, mint ahogy én.

Ettől még ha más nőknek a pocakos pasik is bejönnek, az kit érdekel? Az ő dolguk. Persze azt ne mondja egyik se, hogy ne örülne jobban egy sportosnak... :D Csak magukat meg másokat csapnak be ezzel a szöveggel.

2021. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
26%

Nem csapjuk be magunkat, köszi, de a saját érzéseinkkel jobban tisztában vagyunk, mint te. Én pl nem járok senkivel, de szívesebben ölelgetek egy átlagos testet, ami még csak nem is izmos, mint ennek a pasinak a testét.


És nem a mi hibánk, hogy van, aki kövér. Nem kell sztárolni a túl izmosat, hogy kevesebb legyen az elhízott. Szerintem a túl izmos pont olyan, mint a túl zsíros, tök egyforma megítélés alá esik. Amúgy a 30 alatti férfiak nagyrésze sportos alkat és ki sem lehet rángatni a kondiból..

2021. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!