Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék az alakomon?

Hogyan javíthatnék az alakomon?

Figyelt kérdés
A hátam görbe,a hasam és a fenekem pedig kidülled,pedig nagyon vékony/sovány vagyok.Úgy nézek ki mint Qvazimodo létszi segítsetek!!!
2008. dec. 10. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

torna,torna,torna csak ezt tudom javasolni.


először orvostól kérj tanácsot, hogy a környékeden hol is van gyógytornászat, és érdemes-e oda járnod.


valamint igaz most télen kicsit roszabb időben kevesebb helyen, de javaslom hogy hetente legalább 1x keress fel egy uszodát.

2008. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el ortopédiára, ott majd elmondanak mindent.
2008. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért írta ide a kérdését, mert itt szeretne választ kapni. Énis hasonló cipőben járok, bár nálam nincs ennyire elfajulva a helyzet... Valami linknek vagy ilyesminek hálásak lennénk, nyilván tudja hogy létezik ortopédia. (Nekem se időm nincs,se lehetőségem)
2008. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj társastáncot!Nagyon jó a gerincnek!
2008. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!