Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék a kisugárzá...

Hogyan javíthatnék a kisugárzásomon?

Figyelt kérdés

Meg lennék elégedve magammal, de mindig van valami hiba. Ha mondjuk megyek az utcán és meglátom magamat a kirakatüvegben, teljesen elszörnyedek, mert otthon még beállítottam a hajam és még tetszett. AZ arcom nem kifejezetten pattanásos, de mindig van valami csúnya sebes pirosság, amit alapozóval nem tudok eltüntetni. Télen kirepedezik a szám a széltől és fölötte is mindig piros.

Vki adna néhány tippet?


2009. okt. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
a kisugárzásodon akarsz javítani vagy a külsődön?
2009. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, úgy érzem, hogyha ezek a hibák nem lennének, akkor magabiztosabb lennék és a kisugárzás is javulna... de már rájöttem h elég értelmetlen kérdés :D

lehet nincsenek nagy "problémááim"

2009. okt. 9. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy a jó kisugárzás,csak önbizalom kérdése.Hülyeségnek tűnik,de nem az!

Ha úgy gondolkodsz magadról,hogy ejj de szétment a hajam,de ronda lettem,akkor ezt mások is észreveszik vmiért.De ha azt gondolod:szép vagyok a legszebb még ez a kócos haj,repedezett száj,piros arc sem marad talpon az én kisugárzásom miatt,akkor ezt megérzik az emberek.ettől lesz nagyszerű kisugárzásod.


És ha tönkremegy a hajad,akkor is ott a rakat kisugárzásod,szóval nincs semmi baj.


De ha a hajas téma nem hagy nyugodni,akkor olyan frizurát vállassz,amit tutira nem fúj szét a szél.

Nem is biztos,hogy tönkrement a hajad,csak más fényviszony és más környezet egyenlő azzal,hogy úgy látod,más lett a hajad..Pedig lehet hogy nem is :P


A piros foltokat az arcodon tekintsd szépséghibának,ha pedig valaki megkérdezi,mi az ott,mondd bátran,hogy az egyéni szépséghibád,ami téged nem zavar egy kiicsit sem.

És amúgy meg lehet,hogy a többiek nem is veszik észre a foltokat,csak ha nagyon felhívod rá a figyelmüket.

és ha nagyon durván piros??Ha már az alapozó sem segít,akkor menj el a bőrgyógyászhoz,és bátran kérj tanácsot,segíteni fog!


A szád?? ugyanaz mint az előzők.nem kell felhívni rá a figyelmet.

De mivel ápolni kell magunkat,ezért mindig legyen nálad natúr szájkrém(labello,bebe).De natúr legyen,mert az nem látszik,ha elkened.Mert kenj a piros részre is.nem, fog látszani.

Ha pedig már az sem segít,szintén menj el a bőrgyógyászhoz,és fel fog írni egy krémet.A nővéremmel is ez volt,neki is felírt egy krémet,és nagyon bevált neki.


De hidd el:


Nem ér semmit a szépség,ha nincs mellette ott a határtalan önbizalom ;)

2009. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előző igazat írt neked, márcsak maagmból kiindulva is, elmesélek neked vmit:)


mikor én buliba megyek mindig órákat készülődök és "kikészitem magam" na akkor megvagyok elégedve és büszkén vonulok be a társaság köré, érzem h kirobbanó formában vagyok és akkor tetszem magamnak és hát ezt észreveszika férfi 1edek is és próbálnak megkörnyékezni(legtöbbször sikertelenül, mert nem vaghyok am. 1 flörtölős fajta)

viszont ha hétköznap van úgyérzem amgam mint 1 bányarém smink és órás készülődés nélkül. olyankor szinte már kerülöm is az emberi pillantásokat. És hát ilyenkor nem is nagyon kapok bókokat. De nem azért, mert annyira rondább lennék, mint mások mondták..mert közeli jóbarárok szerint, ugyanugy nézek ki, csak én magyarázom be magamnka, ..szóval tényleg minden amagabiztoságban rejlik. hidd el magadrol h szép vagy, ha nem is érzed ugy akkor magyarázd be magadnak, mondogasd sokszor és járj az utcán emelt fővel, 1 idő után elhiszed majd, addig szinlelj:D hidd el megéri:) légy mosolygós, felszabadult, határozott járású...

2009. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!