Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ha most ebben...

Mennyire ciki ha most ebben az évben, spórolás miatt kihagynám a kozmetikust, műkörmöst ?

Figyelt kérdés

Saját magamnak lakkoznám a körmöm, sminkelném magam, kiszámoltam rengeteg pénzt otthagyok minden hónapban, ha egész évet kiszámolom.

Kisvárosban lakom, és ott észre is venné a kozmetikus is ha nem járok hozzá, megharagudna ?

Bolti eladóként dolgozom, és most már szeretnék spórolni.

25 / Nő



2022. jan. 4. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Semmi nem lenne, én egyikhez sem járok, és mégis igényes vagyok.

És persze több pénzed maradna.

F.44

2022. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jól teszed. Nem ciki, sokan rájöttek már, hogy maguknak is meg tudják oldani. Az meg, hogy mit gondol…az már az ő gondja.
2022. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Semmi ciki nincsen benne. A kozmetikus, műkörmös sem fog megharagudni, csak ha van időpontod azt mindenképp időben mondd le.
2022. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem ciki, sőt.

Engem a műköröm pl. egyenesen taszít. A nuni legyen csupi, a többi nem probléma.


F/52

2022. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Hova akarsz már te 52 évesen nunit xD
2022. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

“ Bírom” amikor férfiak válaszolgatnak egy tipikus női kérdésre.

Nem azért nem fog menni, mert téged taszít, hanem mert rájött, hogy nem sok az értelme és pénzt takarít meg vele. A “nuni” meg aztán pont nem ide tartozik. 52 évesen több eszed is lehetne, mint itt kinevettetni magad!

2022. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
#5 ös, nézegetni még tudja, ezért kell, hogy csupi legyen. Ha felteszi a szemüveget, úgy látja is. 😀
2022. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

24 éves nő vagyok. Utoljára tini koromban voltam kozmetikusnál. Kb 6 éve nem járok, mindent meg oldok magamnak. Szemöldökszedést, bajuszgyantát, arcradírt, arcpakolást stb...

Körmöshöz sosem jártam, mindig magamnak csinálom a körmöm.

2022. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Életemben egyszer voltam kozmetikusnál és egyszer volt műkörmöm is. Elvagyok nélküle, semmivel sem érzem kevésbé nőiesnek magam, az meg, hogy más mit gondol erről, a páromat leszámítva nem érdekel.
2022. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Metionin ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki. Nagyon sokan maguknak oldják meg ezeket, a szolgáltatónak meg igazából nincs köze hozzá, hogy milyen időközönként mész/ mész-e hozzá. Én még sosem voltam kozmetikusnál, körmösnél, fodrásznál is 2 éve utoljára, a sminkemet meg a körmömet magamnak csinálom, a hajam meg trimmelem. Senkinek semmi köze hozzá, ahogy ahhoz sem lenne, ha járnék.
2022. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!