Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya a testalkatom?

Szerintetek csúnya a testalkatom?

Figyelt kérdés

Szerintem a fenekem annyira csúnya, nagyon kiemelkedik, vagy kidülled, szerintetek is vagy csak én vagyok testkép zavaros? vagy hogy mondják, és kérlek titeket hogy őszintén.


[link]

[link]


2022. ápr. 13. 16:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem semmi baj nincs a testalkatoddal, teljesen normális. Van feneked, csinos vagy.

Viszont én a helyedben nem tennék közzé ilyen képeket, még ha nem is látszik az arcod.

2022. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2022. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Szia Kislány!

Teljesen normálisan nézel ki!

Ha a lányom lennél - anya vagyok - bővebben kifehteném, hogy sürgősen felejtsd el az ön pocskondiázást!


Sportolj! Az jót tesz lelkileg és testileg is!

De most is csinos vagy!

😃👍🙂

2022. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy átlagos női testalkatod van.Sokan irigyelnének ezért a kinézetért hidd el!
2022. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#1 köszi :), viszont én vagy fél órát ültem a telefon fölött kondolkodva 😅, de apámmal élek és azért őt nem merem ezzel megkérdezni. Viszont akkor hogy lehet törölni a kérdést?
2022. ápr. 13. 17:04
 6/33 A kérdező kommentje:
Wow, gyorsan írtatok, de nagyon jól esik ez, köszi mindenkinek 🥰😁
2022. ápr. 13. 17:05
 7/33 anonim válasza:
70%

Szerintem szexi


annyi latszik a testtartasodon, hogy sokat ulsz... tudom mert nekem is ez van


ezekkel a gyakorlatokkal tudod javitani:

https://www.youtube.com/watch?v=oLwTC-lAJws

https://www.youtube.com/watch?v=K-CrEi0ymMg

2022. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
38%

Igazából szerintem nem azzal van a baj, hogy kitettél egy ilyen képet, mert testalkatot csak így lehet elemezni.

A gond, hogy a melltartód átlátszik és a mellbimbód is áll. Erre már jöhetnek a masztis hülyegyerekek.

2022. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem miért van testkep zavarod. Egyrészt gáz hogy a gyakori népétől vársz visszaigazolást. Hányan írtak privátba? Vagy ez volt a cél?


2. Nagyon szép arányos testalkatod van, a feneked se lapos se túl nagy. Más ilyet akar elérni, neked meg alapból van.


Mozgás sosem árt, de neked nem azért kellene hogy valamin változtas magadon, hanem a sport erősít lelkileg, növeli az onbizalmadat és kicsit formál.


Nincs senki körülötted aki elmondaná neked hogy szép vagy és hiszel neki?

2022. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Szép.
2022. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!