Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fontos mindig jól...

Miért fontos mindig jól megjelenni? Ez miért ennyire elvárás?

Figyelt kérdés

Nyilván az ápoltság alap. Jó illat, haj belőve, rágó stb.

Tehát miért akarunk mindig jól kinézni? Ha mindenki azt mondaná, hogy lesz.rom, hogy a másik miben van, akkor sokan mászkálnának egyszerűbb kényelmesebb ruhába? Régen sokkal kényesebb voltam erre, karóra, ékszer, szűk farmer, aktuális divatban lévő pólók stb.... De ma már ezt annyira lesz.rom. Nem hordok már semmit. Van jó pár kényelmes(márkás:/ ) szabadidőm én szinte csak azokban járok. Ti hogy vagytok ezzel? :(



máj. 14. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

"Nem hordok már semmit. "


vagyis meztelenül mész ki az utcára?

máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanazt a 2-3 nadrágot hordom már évek óta és sima fekete pólót amiből van kb 20 azt jó napot kívánok, én sem értem minek kellene divatosan öltözni
máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Mert ezek kompenzálom, hogy legbelül egy kis senki vagyok.. xDDD Attól még, hogy a lelkem egy temető nem fogok holni göncöket hordani azt akarom nézzenek utána milyen szexi ez a csávó.. :D Önbizalomhiányos vagyok, de attól még nézhetek császárként ki.
máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert én egy császár vagyok és adok az eleganciára. Séró belőve, márkás ruhák, több tízezres, márkás óra. Hát igen... 😎😎 A divat múlandó, de a stílus örök.. 27/F
máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magas vagyok és van humorom így nem kell túl toljam az öltözködést:) Te miért vagy önbizalom hiányos 3-as?
máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# Nem tudom, de mindig is akartam egy jó hobbit.. Valaki tudna adni nekem a piacon 20 deka önbiz-almát...?? 🤔🤔
máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
A rágó egyáltalán nem a jó megjelenés része. Főleg, ha az illető úgy rágja, mint egy kérődző állat.
máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os! Akkor motorozz vagy boxolj az elég izgis. De aszondják a sárkányrepülőzés sem rossz. LOL.
máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagyok és furcsa. De azzal, hogy elegánsan öltözök egyben flegma is vagyok és lepereg rólam minden kritika.
máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9

rólam olcsó feltűnésmentes ruhákban is leperegnek

máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!