Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel tüntessem el a gyulladt,...

Mivel tüntessem el a gyulladt, piros puklit a daith piercingem körül?

Figyelt kérdés

Novemberben szúrattam egy daith piercinget migrénes fejfájás ellen. Minden előírást betartottam, nem piszkáltam, a piercer javaslatára tetrant kentem rá, azonban az istennek sem akar meggyógyulni. Lett egy-egy piros pukli a lyuknál, gondoltuk a piercing az oka, hogy irritálja, vagy érzékeny vagyok az anyagra. Kicserélve aranyra (eddig ezzel semmi gond nem volt) javult a helyzet, de a puklik nem akarnak elmúlni. Próbáltam már a hidrogén peroxidot, jelenleg pedig a sóoldatot.

Nem alszom rajta, de érzékeny és hát azért nem túl szép. Kivenni semmiképp sem szeretném, mert lehet placebo, de sokat segített a migréneken.

Valakinek volt már hasonló? Ötletek?



2022. máj. 30. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló, igaz nekem a forward hélixemnél.

Én naponta nagyjából 4x kezeltem, ami úgy nézett ki, hogy kicsi alkohollal áttöröltem, utána pedig teafaolajat (csodaszer) tettem rá, ez segít kicsit leszárítani a puklit, majd pedig egy-két perc leteltével bekentem Tetránnal.

Remélem segít majd! ❤️‍🩹

2022. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!