Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon narancsbőrös vagyok....

Nagyon narancsbőrös vagyok. Elhagyjam a kávét?

Figyelt kérdés

20 kg túlsúlyom van (korábban több volt), eléggé narancsbőrös vagyok, nem is merek rövidet felvenni utcára.

Mozgok, egészségesen étkezem, diétázom, csökkent is valamennyit a narancsbőröm, de a napi 3 kávémról még nem tudtam lemondani. Ha ezt is elhagyom, tovább csökkenhet a narancsbőröm vajon? De azért igyekszem a felesleget még lejjebb tornászni.


2022. júl. 1. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Hagyd el a kávét teljesen
Próbáld meg napi 1-re mérsékelni
Nem számít, hogy megiszod a napi 3 kávét
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Remélem cukor és édesítőszer nélkül iszod, akkor szerintem maradhat.

Javaslom a hidegvizes zuhanyozást jó pár percig. Jót fog tenni a kötőszöveteknek.

2022. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár csepp steviát szoktam beletenni és egy nagyon kevés tejet.
2022. júl. 1. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kávétól van, hanem a túlsúlytól.

Nyugodtan idd meg a kávédat, és nem kell teljesen üresen inni. Ha nem 3 cukorral iszod, akkor az semmi :)

Folytasd a mozgást és az étkezésre való odafigyelést, és akkor biztosan javulni fog.

2022. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan idd a kávédat, nem attól van :)

Ügyes vagy, hogy teszel érte és mozogsz, tudatosan étkezel, ezt mindenképp folytasd.

A rövid nadrágtól pedig szerintem ne félj, nekem is van narancsbőröm, de annyira nem érdekel más véleménye róla. Főleg nem fogok mások miatt megsülni nyáron.

2022. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá a kávénak, a mozgásnak viszont van. Nekem akkor lett narancsbőröm, amikor nem mozoghattam, aztán ahogy újrakezdtem, eltűnt. Szóval ha el nem is tűnik teljesen, fog az javulni ahogy fogysz és edzel. A rövidnadrágot meg nyugodtan vedd fel, sok 50 kilós nőn is van narancsbőr, senkinek sem kell emiatt megfőni nyáron.
2022. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én 42kg vagyok, 14 éves korom óta nem változott az alkatom, alig eszem cukros dolgokat, kizárólag vizet iszom az ünnepek kivételével, és tökre narancsbőrös és striás a fenekem, meg narancsbőrös a combom hátul és oldalt. Közepes mértékben mozgok, van olyan időszak, mikor többet edzek, most hónapok óta kimaradt. Lehet már a kor is szerepet játszik, 32 vagyok
2022. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!