Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokrol a...

Mi a véleményetek azokrol a férfiakrol akik gyantáztatnak?

Figyelt kérdés
Mármint intim és hónalj gyantára járnak?

2022. szept. 12. 18:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Semmi különös, én is borotválok ott, ahol kell.
2022. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Metionin ***** válasza:
97%
Irigylem, hogy bírják a gyantát.
2022. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Megjegyzem magamban, hogy végre egy igényes pasi, és hogy bárcsak több ilyen lenne. Viszont amihez ragaszkodom, hogy hagyja meg, az a kar és a lábszőr.
2022. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Semmi. Ez mindenkinek a saját dolga.
2022. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Semmi. Nem ez mutatja a jellemét.
2022. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

3.

Megkérdezhetem, hogy rajtad is olyan erős kar és lábszőr nő?

2022. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

#6 Miért nőne erős kar és lábszőr rajtam? Csak pihéim/nagyon gyenge szálaim vannak, de mégis gyantáztatok. Bár én lány vagyok, szóval ez nem tudom, hogy jött ide.

3-as voltam.

2022. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

Úgy jött ide, hogy te olyan alapon vársz el valamit , amiről fogalmad sincs milyen viselni!

Bírom mikor egy nő a kis pihéivel írja, hogy egy férfi a sokkal sűrűbb , erősebb szőrét ugyan hagyja már meg!

Majd ha te is megtapasztaltad, hogy milyen érzés a gyapjú takaró, csak azután várj el bármit is!

Ti is azt szoktátok kiírni válaszként az olyan kérdésekre ahol keveslik a magassarkut viselő nőket, hogy először próbáld ki, aztán írj elvárást..

Hát ennyi lenne.

2022. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%

Nem muszáj meghagyni, csak legalább ne legyen buz/s a lába, mert az taszító. De ha annyira akarja, akkor hagyja meg.


A magassarkú témakörre meg: ha tehetném, minden nap azt viselnék, számomra nem kényelmetlen. Meg ha az is lenne, akkor is fontosabb a jó megjelenés, mint a kényelem. Lehet vitatkozni, más biztos nem így gondolja, de én igen. Részemről ennyi.

2022. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Tehát szerinted az ismert színészek akik testépítettek azok b.zisan néznek ki mert nincs a végtagjukon szőr?

Ez tudod kábé akkora iq lájtos kijelentés, mintha én neked írtam volna, hogy a karod nem teljesen csupasz, tehát te is b.zis vagy emiatt.

2022. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!