Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki ez?

Szerintetek nem ciki ez?

Figyelt kérdés
Szóval közeleg a barátnőm születésnapja és gondoltam hogy a többi apróság mellé veszek neki egy gyűrűt is mivel elhagyta az előzőt. A félelmem viszont az hogy plázákban megtalálható (méregdrágának tűnő) ékszerboltokban az én keretemmel kb kiröhögnének vagy nagyon lenéznének.. 20 ezer forintot szánnék rá. Találok szerintetek az én pénztárcámnak megfelelő gyűrűt ezekben a boltokban vagy inkább rendeljek az internetről a kellemetlenség elkerülésének érdekében? Tudom elég hülye félelem de egyenlőre még nem bírtam magam rávenni hogy bemenjek. Mit gondoltok? (Aréna plázáról lenne szó)

2023. jún. 18. 02:52
 1/9 szatam9a válasza:
91%
Nem ciki , és ha kirohognek kapjak be. Azt veszel amire futja nem számít mások mit gondolnak csak az ,hogy jót akarsz tenni és kedves gesztus. Menj oda kérdezd meg nézelődj aztán ha valami nem okés bármikor ott hagyhatod őket. Ők ott dolgoznak az a munkájuk hogy eladják a dolgokat. Valószínűleg nem lesznek bántak veled
2023. jún. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Tizen párezerért már kapsz Thomas Sabo vagy Pandora gyűrűt (ha jól emlékszem az Arénában van is üzletük ) , ezek ezüstből vannak és millió féle létezik, szóval a barátnőd ízlését is tuti eltalálod. Annyi, hogy a méretet tudd biztosan. Előtte a neten is nézelődhetsz, akár konkrét termék után is , sok ékszerboltnak van webshopja is pl. Újvilág, Divatékszerbolt stb., ahol a készletet is mutatja.
2023. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Pandora gyűrűt vegyél, vannak szépek és ezüst mind. 20 ezerből ki is jön.
2023. jún. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Menj be bátran, közöld, mennyi a keret, és akkor alapból ebben az árban mutogatnak.
2023. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ezen feszengeni
2023. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
20k-ból vehetnél jó sok gyümölcsös sört neki, meg magadnak esetleg rendeset.
2023. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
25%
#3 Pandorát ne vegyél, mert túlárazott sz.r
2023. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ezüstöt simán tudsz venni. A Pandora ékszerek tényleg szépek, de érdemes benézned az Apacs Ékszerboltba vagy a Schmuckba, mert ott olcsóbban is vannak.
2023. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy Bijou Brigitteben is kb az összes ezüst gyűrű 20 ezer alatt van. Aranyat, fehéraranyat tényleg nem lehet ennyiből venni, ezüstöt, nemesacélt simán.

Bizsuból meg 10-et is.

2023. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!