Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban számít a magasság? A barátommal egy magasak vagyuk. Szerintetek ciki? Vagy nem olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Az ciki, hogy ezt megkérdezted. Mégis miért lenne ciki az, hogy ugyanolyan magasak vagytok? Ha azt mondjuk ciki, akkor szakítassz? Ennyire ne legyél már buta....
2020. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne probléma? Ez lenne az utolso dolog, amin aggódnék egy kapcsolatban..

Miért baj, hogy egymagasak vagytok?

Még ha alacsonyabb is lenne, mint te,abban sem lenne semmi, ha tényleg szeretitek egymást.

Ha titeket nem zavar, és nem is kellene, hogy zavarjon, miért adsz mások véleményére?

Szerintem amúgy ez tök jó dolog, nem is értem miért van oda a legtöbb lány az olyan fiúkért, akik két fejjel magasabbak náluk.

18/L

2020. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem számít, és szerintem egyáltalán nem baj.
2020. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi a f*sz baja van az embereknek hogy ilyen kérdéseket tesznek fel ?
2020. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%
Szerintem ez a legtökéletesebb összeállítás.
2020. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hete tett fel itt egy srác egy kérdést, ahol a csaj csak orális szexre használta a srácot, de járni nem akart a sráccal, mert a csaj 3 centivel magasabb tőle. Na ott én is leakadtam. Egyes nőknek 3 centin múlik, hogy legyen faszija?
2020. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ha ilyenek miatt problémázol meg ha ilyen miatt akarsz szakítani akkor neked nem való párkapcsolat.
2022. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!