Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kirántottam az orrpiercingem...

Kirántottam az orrpiercingem és most van egy pukli az orromon? Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja véletlenül kirántottam az orrpiercingem, nagynehezen visszatudtam rakni, de azóta nőtt oda egy pukli amiből néha szivárog némi véres genny. Kivenni nem szeretném a piercingrt, mert félek, hogy benő a helye, de azt se szeretném, hogy örökké egy púppal az orromon kelljen élnem. Eddig sebfertőtlenítővel kenegettem, de semmi változás.
2023. aug. 13. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én teafa olajat használtam ilyen "puklira", nekem bevált, viszont sok helyen olvastam hogy nem feltétlenül jó, így tégy belátásod szerint.

Amit ajánlani szoktak az az octenisept, de nekem az nem hozott változást.

2023. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Vedd ki, hagyd kinn és a látható iq-d rögtön visszaugrik 15-el.
2023. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!