Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már hogy fürdőruhát...

Volt már hogy fürdőruhát otthon hagytad/nem vittél magaddal és nem tudtál venni sehol akkor hogyan oldodtad meg a fürdést strandon/bánytó-n/uszodában?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tónál bugyiban,máshol nem voltam így
2023. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Októberben ez hogy releváns? Milyen strandon vagy bányatóban fürdessz te?


A legtöbb uszodában van fürdõruha bolt, ahol lehet venni pár dolgot amit esetleg otthon hagytál.



Egyébként ha ilyen helyre menyek, kb 4 dolog kell, ezeket nem szoktam otthon hagyni (fürdõruha, türi, papucs, vízálló tasak vizes cuccoknak).



De egyébként ha véletlen ilyen van, bemész az elsõ PepCoba, és veszel. Annyira nem kuriózum ám.


Vagy nem fürdök.

2023. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Bugyiba (vizparton)
2023. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

"Októberben ez hogy releváns? Milyen strandon vagy bányatóban fürdessz te?"

csak élvezkedni akar a válaszokra.

2023. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

ott van hogy uszodában!!!

szóval .....

2023. okt. 11. 15:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettem a boltban, kb mindenhol van.
2023. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vettem.boltban

Tóban meg volt hogy sötét boxeralsóban fürödtem

2023. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Mivel rendszeresen úszom minden nap, így saját öltözőszekrényem van, amiben megszárad minden használat után a speedo-m.

Ettől függetlenül, a kocsimban is van néha két-három darab extra uszógatya behajigálva törölközőkkel, és tusfürdőkel egyetemben, így soha nem szokott meglepetés érni, és nem csak az uszodában, hanem természetes tavaknál, folyóknál stb.

Olyan viszont már volt néhány alkalommal, hogy egy-két haverom otthon felejtette a cuccai közül a legfontosabbat, és mivel közel azonos méretűek vagyunk, így behoztam nekik a kocsiból egyet, hogy ne kelljen sem venniük másikat, sem pedig hazamenniük.

2023. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
Nem fürödtem akkor.
2023. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Természetes viznél bementem boxerba. Nem sokkal különböző egy sima sötét darab, mint a fürdős boxerek. Uszodában azért nem csinálnám meg
2023. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!