Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mely Rossmann drogériákban...

Mely Rossmann drogériákban jártatok már eddig? Van közülük kedvencetek?

Figyelt kérdés

Nálam eddig ezek voltak, ahol jártam:

- Miskolc, Szentgyörgy út

- Miskolc, Centrum

- Miskolc, Miskolc Pláza

- Miskolc, Széchenyi u.

- Miskolc, Ady Endre út (azóta már megszűnt üzlet)

- Szerencs, Rákóczi út (azóta már elköltözött üzlet)

- Tiszaújváros

- Debrecen, Jerikó u.

- Debrecen, Fórum

- Eger, Katona tér



Ti mely Rossmann üzletekben fordultatok már meg? Fel tudjátok sorolni, vagy példákat írni? Van esetleg kedvenc Rosmann-otok?



jan. 7. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezt feltetted már DM-mel kapcsolatban is régen. Emlékszem, mert válaszoltam rá.
jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én tettem fel, de a Rossmann is érdekel :)
jan. 7. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Az egyik debreceni, amit nem említettél. :)

De kedvencnek nem mondanám, mert a drogériák közül ez a leggyengébb.

Sajnos a Müller elment innen és rá évekre jött a Rossmann.

Gondolhatod mekkora visszalépés a Müller gazdag választéka és akciói után.

A DM meg tőlünk a halál püpülöjén van sajnos. Nagyon rossz helyeken. Pedig a Müller után nekem ez a következő kedvenc.

jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az összes Debreceniben voltam (Piac/Kossuth utca sarok, Kossuth tér, Fórum, Jerikó utca), meg talán Gyöngyösön a Fő téren volt még fősulis koromban (de az lehet DM volt 🙂).

Talán a Kossuth utca sarkán lévőt szeretem a legjobban, ott valahogy kevesebbszer futottam bele készlethiányba, nincs tömeg, mint sokszor a Fórumban, és babakocsival is egyszerű bejutni :) (a Kossuth téren például olyan a lépcső, hogy egyszerűen nem tudom feltolni a kocsit, ha nem segít valaki, max. húzni, de az lépcsőn utálom)

jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Elfogytak a kedvenc harmadrendű utak, megyénkénti buszmegállók, vasútállomások most jönnek az üzletek? Mi van még hátra? Orvosi rendelők meg nyilvános wc-k?
jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam, nem tetszett így nem járok. Inkább dm.
jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pécsen az összes Rossmannban voltam, de annyira az egyik sem lopta bele magát a szívembe. De pl. a Baján levő Rossmannt azt szerettem. Nekem az a bajom a Rossmannokkal, hogy olyan zsúfoltak a DM-hez képest (legalábbis nekem úgy tűnik).
jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedvencem a budapesti Flórián téri Rossmann, ott olyan árucsoportok is vannak, amik máshol nincsenek, de elvileg az a legnagyobb üzletük.
jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!