Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vateráról vásároltál már?...

A vateráról vásároltál már? Mennyire hitelesek ott a ruhák, egyéb kiegészítők?

Figyelt kérdés
Láttam egy DG napszemüveget,na nehogy már 4000ft legyen...a képeken eredetinek tűnnek....de biztos vagyok benne hogy kamu.Ti hogy vagytok ezekkel a márkás termékekkel,vásároltatok már neten?
2010. okt. 23. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak jó cuccok vaterán de az ilyen D&G, Armani, Gucci, Louis Vuitton meg mi a rákom cuccok mind hamisítványok, de úgy kell annak, aki nem a márkaboltban veszi meg, van Pesten...

Amúgy én fűzőt vettem, mikor még nem volt pénzem rendes acélmerevítésesre, de nem érte meg, szär vékony műanyag, és amúgy is ebayről rendelik feleannyiért és ráraknak még pár ezret, szóval drágán eladják a kínai fost sokan.

2010. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szoktam vásárolni rendszeresen, de nem az ilyen márkásnak hirdetett szarokat, mert azoknak elég nagy százaléka hamis, vagy gagyi. Én olyanoktól szoktam vásárolni, aki a stílusváltás vagy méretproblémák miatt adja el a megunt cuccát, nem pedig olyantól, aki üzletszerűen foglalkozik ezzel, mert így sokkal kisebb az esélye, hogy átvernek, és mégis töredék áron juthatsz hozzá tök jó dolgokhoz. Nekem eddig mindig jó tapasztalataim voltak, 25 alkalommal. A vatera jó, csak tudni kell használni.
2010. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.És van a neten olyan ahol érdemes vásárolni?Vagy inkább öltözzek fel,és induljak útnak?:-)
2010. okt. 23. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
igaza van a 2.-nak vaterán az újszerű, megunt cuccokra érdemes vadászni. Egyébként vadiúj cuccokat max ebayről éri meg. "Márkás" cuccot meg sosem vennék neten.
2010. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!