Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok 39 kg/153...

20 éves lány vagyok 39 kg/153 cm,ez normális? Mondjuk sokat diétáztam is. Ez már túl kevés?

Figyelt kérdés

márc. 2. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez már betegesen sovány!
márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevés, nem mondható normálisnak!
márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt egy anorexiás epizódom is igaz..de azóta is így maradtam pedig normálisan étkezem már megfelelő kalóriát viszek be..és még az anorexiás epizódomban is 1000 kcal-t bevittem és nem voltam rosszul.
márc. 2. 21:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 kg-t igyekezz felszedni szerintem. Hány kcalt eszel most?
márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 1500 kcal/nap
márc. 2. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Az még mindig elég kevés.

Itt ez a link, ez segít kiszámolni hogy milyen célhoz mennyire lenne szükséged az adatok alapján.

[link]

márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a helyzet az hogy még igyis ugy nézek ki mint akinek normális a súllya..mindenki mondja hogy nem nézek ki annyira soványnak.🤷🏼‍♀️
márc. 2. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
A magasságodhoz ez pont megfelelő.. 153 cm elég alacsony neked ez a 39 kg pont jó, 1500 kcal is rendben van
márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Milyen vicces hogy itt az a menő aki azt írja hogy sovány...itt aki azt írta hogy sovány, az lett lepontozva:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-..


Pedig ha a magasság mínusz 110 képletet vesszük, a kérdező 5 kg mínuszban van, a másik kérdező viszont 10 kg mínuszban, na ő a kórosan sovány...

Önmagában azért, mert 3-assal kezdődik a súlya, még nem lesz valaki automatikusan sovány...

márc. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
50%

A számok alapján simán jó, mert alacsony vagy. Bírom amikor mindenki hüledezik, mert 40 kg alatti de nézzétek már meg 153 centivel ha vékonyabb csontozatú, akkor hova legyen 50 akárhány kiló?

Kérdező, itt az a lényeges, hogy mi az ideális egészséges súlyod. Ahogy írtam, ha keskeny a csípőd, vékony típus vagy, akkor ez így teljesen jó. Ha szélesebb csípőjű, nagyobb mellű lennél normál súllyal, akkor az általában egy plusz 5-6 kiló ami simán rád mehet. Nem tudom mennyiről indultál amikor fogyózni kezdtél, a mostani súlyod mennyire egészséges, mi van a hormonjaiddal stb. de ha minden működik most is és arányosnak látod magad, akkor jó az. Ha van időd/kedved akkor sportolj, hogy szép formád legyen, csak akkor mindenképp több kalóriát fogyassz. Bár ehhez is simán mehetne 1800-2000 is.

márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!