Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy magas, vékony lánynak jól...

Egy magas, vékony lánynak jól áll a nagy cici?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, jobb lenne az alakom, ha nagyobb mellem lenne. Ugyanakkor félek, hogy nagydarabot csinálna belőlem, mert bár vékony vagyok, magas.

178cm, 58kg.


márc. 2. 03:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 75B vagyok
márc. 2. 03:45
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ilyen kóros soványság mellett természetellenesen és betegesen hatna.
márc. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Úgy néznek ki mint riska tehén amelyiknek tele tőgye tejjel és menni is alig bír.

https://www.youtube.com/shorts/xEKjXEQEt6U Ilyenekre gondoltál? Mert ez csúnya!

márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Inkább dobj magadra még 15 kilót, mert ez elég egészségtelen súly a magasságodhoz képest.
márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
82%
Ez nem koros sovanysag igy nez ki a homo sapiens nem dagadt igenytelenkent. Egy busmann egy maszai vagy egy 90 eves vietnam szantoveto aktiv oreg mind szikar vekony. Sajnis a nyugatiak megtehetik h igenytelenek es jaj a szivem jaj a vernyomasom jaj a cukrom jaj a visszerem, az igenyesek adojabol kezelik
márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval aki túlsúlyos az igénytelen? aha....
márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
49%
Igen.. aztan szidja az egeszsegugyet mert nyilvan a kormany tehet rola h bajai vannak. Ja meg az aki covid alatt nem huzta az orrara a maszkot, veletlen sem a dagadék. Amugy siman lehet barki dagadt vegyen dupla berletet, es a havi sok szazezer forintnyi cukor sziv vernyomas stb gyigyszert vegye meg teljes aron ha tehet a bajairol. Mert az igenyes nem kapja meg a futocipot vagy a granatalmat vagy a brokkolit tb re de ha elhizom mint egy balkib akkor majd az igenyesek adojabol kezelnek gyogyszereznek.
márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Értem. Az igen-ig elég volt elolvasni. Megvan a véleményem az ilyen stílusról mint a tiétek. Szép napot!
márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
46%
Szerintem hülyén néz ki. 70-75-ös háthoz kb. ami neked lehet az adatok alapján, a B bőven normális.
márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
A nagy cici mindenkinek gyönyörűen all a kicsi meg szarul
márc. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!