Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni ide olyan...

Tudnátok linkelni ide olyan lányokat akik szerintetek a szép kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok kinek mitől kezdődik a szépség. Nem kiemelkedő szépségekre, modellekre vagy sztárokra gondolok, hanem inkább átlagos hétköznapi szerintetek szépnek mondható lányokról. Sminkkel vagy anélkül mindegy. Fiúk olyat küldjetek aki pl bejönne és próbálkoznátok nála honnan kezdődik nektek az a szint? De bárki linkelhet fiúk is lányok is, mindenki ízlésére kiváncsi vagyok. :)

márc. 10. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Héthöznapi embereket honnan linkeljünk? Linkeljük be a facebook profilját? A te facebookodat is linkelgetnék fórumokra te mit szólnál?
márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk Googleról :)
márc. 10. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
1 vagyok. Átlag hétköznapi embereket a googleról? Ember, te fennt vagy a googleban átlag hétköznapi emberként?
márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha beírom Googlera pl hogy "lányok" sok képet kiad különféle lányokról. Miért kell egyből kötekedni? Nem a legszebb lányt vagy Facebookról egy lányt kértem, hanem ahonnan szerintetek kezdődik a szépség/bejönne. Kiváncsi vagyok különféle ízlésekre. Azok írjanak akik a kérdésemre akarnak válaszolni és nem kötekedni akarnak. Privibe is küldhettek. :)
márc. 10. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok se hétköznapi lányok
márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor írd be és nézegesd, nehogymár még mi küldözgessünk neked.
márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező, 100× jobb ötletem van. Mutass te képeket (akár privátban), és elmondom ki hogy tetszik nekem.
márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az átlagostól szebb egy kicsit is, az nekem már szépnek számít.

Én arra mondom hogy átlagos, aki nem az esetem nem tetszik, és nem kellene nekem, de nem is azt mondom hogy csúnya lenne.


Amúgy ezt a kép küldetést hogy gondolod? Csak model külsejüek jutnak eszembe, Facebookról azért csak nem linkelhetek csajokat.. :D

Inkább keress te valakit, és kérdezd meg róla a véleményünket


Egyébként mindenkinek más a szép, aki neked tetszik, az lehet nekem nem (sokszor volt már ez velem)

márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Sarka Kata szerintem nagyon szép pl
márc. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg k*rva ronda azokkal az apró szemeivel meg a ló orrlyukaival. csípőficamos kisfiú testével.
márc. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!