Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a körmösömrő...

Mi a véleményetek a körmösömről? Váltsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Pár hónapja váltottam körmöst, mert a régi elment szülni, babázni nem lesz egy darabig.

Ajánlottak nekem egy körmös csajt aki már tanulókat is oktat gondoltam rossz nem lehet.. Eddig több körmössel is befürödtem..

Kedves meg minden de hónapról hónapra szarabbul csinálja meg a körmöm. Már szóltam neki amikor nem volt egyformán megreszelve kedvesen stb nem is volt gond. Utána következő alkalommal felhozta egy másik vendége szólt ha valami nem volt jó neki, aztán többet nem adott neki időpontot... meg olyanokat eleresztett hogy pörögnie kell egy körmöt nem tud órákig csinálni mert akkor nem lesz pénze, azt tudnom kell tökéletes köröm nincs stb stb.

Tegnap előtt voltam nála. Géllakot csinál egyébként nekem az egyik körmöm letört úgy építette vissza hogy hullámos lett az egész felfelé áll. Vittem képet amin 3 - 3 ujjra csillogó kövek kellettek volna, mondta hogy neki nincs olyan, belemártotta csillám porba ami a köröm szélére nem jutott. Tett virágos matricát a gyűrűs ujjamra de nem tapadt normálisan rá azt mondta olyannak kell lennie. Volt hogy másik körmöm letört, 3x olyan vastagra építette mint a sima körmöm, és legközelebb szóltam neki azt mondta direkt vastagra csinálta le ne törjön megint. Egyébként rendes kedves de ha valaki szól neki hogy nem jó nem egyforma, átmegy agresszívba. Folyamatosan arról beszél milyen sok embert oktat stb. Az utóbbi alkalommal Sein-es géllakkal csinálta a körmömet... Mindezt 7500 ért. Gondolkodok hogy ott hagyjam. Ti mit tennétek?


márc. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ott hagynám. Én is voltam 1x egy ilyen nagyon okosnàl egy sima mini franciát nem tudott megcsinálni, hazafele mar lepatogott az egyik körmömről, pedig ő is nagy sztár hírében állt... nem mentem többet hozzá.
márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg mondtad neki hogy miért?

Mi mindig nézünk új időpontot ahogy végez.Nem akarok össze veszni vele de ha meg elmondom hogy szar a munkája úgyis én leszek a szar.

Hosszú körmöt pl. nem is lehet kérni tőle mert nem szereti mert sok idő.

márc. 16. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor majd most nem néztek új időpontot. Ha rákérdez, azt mondod, hogy elfoglalt vagy, de majd jelentkezel, hogy mikor jönnél. Biztos nem fizetnék ezért, amit leírtál.
márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik körmöst, írj neki hogy az időpontodat leszeretnéd mondani mert közbe jött valami ha meg megkérdezi hogy nézzetek új időpontod akkor mond azt hogy majd keresed mert nem tudod hogy fogsz ráérni ennyi nem kell ezt túl variálni, ha nem tetszik a munkája akkor nem tetszik én is befürödtem sok körmösnél most 3 éve van egy normális ügyes akihez járok :)
márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válts:D Amiért fizetsz, az nem kéne hogy ennyi kompromisszummal járjon. Lehet hogy más drágább lesz mert mondjuk jobb alapanyaggal dolgozik, de inkább megéri minthogy minden nap azt nézegesd hogy mit rontott el rajta. Nekem ugyan porcelán volt, de meg tudták úgy csinálni, hogy még az Atyaúristen se tudta volna letörni, miközben nemhogy nem volt vastag, úgy nézett ki, mintha a saját körmöm lett volna. Na ő nem magyarázott munka közben hogy mekkora király és nem beszélt más ügyfelekről. Csak odafigyelt arra amit csinált.
márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Utána következő alkalommal felhozta egy másik vendége szólt ha valami nem volt jó neki, aztán többet nem adott neki időpontot..."


Én mindig azt mondtam a vendégeimnek, hogy nézzék meg szépen minden szögből. Persze én is vizslattam, de lehet látnak valamit, amit én nem. És hogy mondják, ha valami nem tetszik, most még tudunk bármit csinálni, nem akarom, hogy úgy menjenek el, hogy megbánták vagy rosszul érzik magukat.


Válts. És ne maradj soha olyannál, aki megsértődik, vagy siet. Te ezért fizetsz, neki az a dolga, hogy elkészítse azt, amiért fizetsz.


(Azt pedig a web/insta/akármi oldalán kiírhatta volna, ha valamivel nem dolgozik. Nekem kint volt, hogy nem használok strasszköveket.)

márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Elküldtem neki hogy néz ki a körmöm 1,5 hét után, ráfogta a sheines géllakkra hogy nem nekem való. Ennyivel lerázott.

Esze ágában sem volt írni hogy esetleg kihavítja a letört körmömet vagy bármi.

Találtam mást majd hozzá fogok menni ezt meg előző nap este lemondom

márc. 24. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, egy valamire való körmös nem a sheinről rendeli az alapanyagot...
márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!