Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan sminkeljem le a már...

Hogyan sminkeljem le a már varos sebeimet?

Figyelt kérdés

Múlt héten kipattogzott a bőröm, és gondoltam kinyomom őket. Eléggé kisebesítettem az arcomat, lett rajta 5 seb. Tudom, nem kellett volna. Már begyógyulnak lassan, de van rajtuk egy ilyen kiemelkedő, hártyás bőrréteg. Olyan mint a var, csak nem annyira vastag. Na azt miként sminkeljem le?

Levenni nem merem a vart, nehogy még vérezzem. De amiatt meg olyan, mintha hámlana és száraz lenne a bőröm.

A púder jó ötlet alapozóra? :S


ápr. 6. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet. Az alapozó nem photoshop, bárki is azt hinné.
ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bekenném valami zsíros krémmel, hogy a lehető legkevésbé legyen száraz. Ha beszívta, akkor tennék rá korrektort, nem közvetlenül hanem az ujjamról rápaskolva. És kb ennyi. Ez is csak pár óráig lesz normális kinézetű, mert ahogy szárad majd ki a var, úgy ül bele a festék a sebbe. Ha púdert is teszel rá, tuti nagyon kiszárad és még rondább lesz.
ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!